03.12.2021
Телеканал NTD

Побачити Шанхай із висоти пташиного польоту: у хмарочосі відкрили готель

Побачити Шанхай із висоти пташиного польоту: у хмарочосі відкрили готель

Кам'яні джунглі й річка Хуанпу. Такий краєвид відкривається з нового готелю в Шанхайській вежі. Він розмістився..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Кам’яні джунглі й річка Хуанпу. Такий краєвид відкривається з нового готелю в Шанхайській вежі. Він розмістився на висоті понад 500 метрів і займає 13 поверхів — з 86-го по 98-й. У світі вищого за нього поки готелю немає.

[Річард Яп, директор готелю]:
«Ми пропонуємо подивитися на Шанхай із висоти пташиного польоту. У нас огляд на 360 градусів. Мало таких місць, звідки відкривається настільки дивовижний краєвид».

Шанхайська вежа підноситься на 632 метри. Це друга за висотою будівля світу після хмарочоса Бурдж Халіфа.

[Річард Яп, директор готелю]:
«Я бачив, як над усім Шанхаєм не було ні хмаринки, але в деяких місцях ішов дощ. Бачив, як сонце освітлює один район, а в усіх інших — темно й похмуро».

Будівництво готелю було складним, бо в такому високому будинку не можна використовувати легкозаймисті матеріали.

[Річард Яп, директор готелю]:
«Ми використали багато металу, оргскла для створення мозаїки, ламінованого дерева, мармуру й каменю. Через усілякі обмеження мали проявити творчий підхід, щоб зробити готель красивим».

Усього тут 165 номерів. Вестибюль розміщений на 101-му поверсі. Також є кілька ресторанів. Один розташувався на 120-му поверсі й претендує на звання найвищого ресторану світі. Крім того, на кількох поверхах організували художню виставку.
Коротке посилання на цю сторінку:

Побачити Шанхай із висоти пташиного польоту: у хмарочосі відкрили готельКисть статуї римського імператора возз’єдналася з пальцем, утраченим 550 років томуІталія відзначає 700-річчя смерті Данте публічними читаннямиВиставка у Венеції: чи може архітектура врятувати планетуВ Австралії зберігають спогади людей поважного віку для майбутніх поколіньУ Боснії і Герцеговині виявили давньоримську дорогуІндійська їжа на винос стає новим хітом в австралійській глибинціПринци Вільям і Гаррі відкрили статую принцеси Діани в ЛондоніІталійська піца з торгового автомата: жителів Рима здивували нововведеннямПісля реставрації в італійському палаці Пілотта відкрилися нові приміщення