03.12.2021
Телеканал NTD

Пакистанські лісничі готують врятованого ведмедика до життя на волі

Пакистанські лісничі готують врятованого ведмедика до життя на волі

Цього гімалайського ведмежа спіткала страшна доля, але його врятували. Спочатку він осиротів, а потім потрапив до..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Цього гімалайського ведмежа спіткала страшна доля, але його врятували. Спочатку він осиротів, а потім потрапив до рук браконьєрів. Вони хотіли продати малюка людям, які влаштовують криваві забави, нацьковуючи на ведмедів собак.

[Ріна Сатті, голова Ради охорони дикої природи Ісламабада]:
«Браконьєри підібрали його й поклали в невеликий мішок. Ведмедик був зовсім маленьким, у нього навіть не відкривалися очі».

Співробітникам Ради охорони дикої природи Ісламабада вдалося забрати ведмежа у браконьєрів. Малюка назвали Дабу й стали вирощувати в умовах, наближених до життя в дикій природі.

[Джибран Хусейн, співробітник Ради охорони дикої природи]:
«Спочатку ми розрізали для нього фрукти й овочі на маленькі шматочки. Ведмедик ріс, і ми поступово привчали його самостійно добувати їжу».

Тепер фрукти й овочі більше не розрізають, а навіть ховають у різних місцях на землі й на деревах. Так ведмежа вчиться шукати їжу й самостійно з нею розправлятися. Такі навички допоможуть йому вижити в дикій природі.

Фахівці планують випустити Дабу на волю, коли йому виповниться рік.

[Аніс Хусейн, співробітник Ради охорони дикої природи]:
«Ми відвеземо ведмедя в ліс, але не залишимо його напризволяще. Деякий час треба буде за ним спостерігати, щоб переконатися в його здатності вижити. Також одягнемо йому чип, щоб знати про його місцеперебування».

Гімалайського ведмедя через білі плями на грудях у вигляді півмісяця часто називають місячним. Ці тварини ведуть напівдеревний спосіб життя, а їхня їжа на 85 % рослинна.
Коротке посилання на цю сторінку:

Пакистанські лісничі готують врятованого ведмедика до життя на воліТримач для антиперспіранту: як хлопчик допоміг другові з інвалідністюБезстрашне білченя охороняє гроші в магазині свого рятівникаДитинча південного білого носорога народилося в ізраїльському зоопаркуМузика для звірів: тайські школярі виступають у зоопаркуНайкращий тренер: польська скелелазка готується до Токіо-2020 під наглядом пса8-річна венесуелка мріє брати участь у веломотокросі на Олімпіаді 2032 рокуУкраїнець установив рекорд Гіннеса, жонглюючи гиреюІспанський винахідник робить 3D-друковані протези й дарує їх інвалідамЛавандове поле зацвіло під Києвом