01.11.2021
Телеканал NTD

На будівлі в Токіо оселилася величезна кішка

На будівлі в Токіо оселилася величезна кішка

[жителька Токіо

Дата завантаження: 2021-08-01

video

[жителька Токіо]:
«Вона здається живою — дуже вражає. Я бачила її по телебаченню. Зараз я вперше дивлюсь на неї наживо, і вона навіть ще кумедніша».

Ось така кішка оселилася на одній будівлі японської столиці. 3D-білборд розмітили в токійському районі Сіндзюку.

Токіо відоме своєю високотехнологічністю, і столичних жителів складно здивувати. Але це зображення, схоже, дійсно підкорило серця багатьох.

Воно заввишки понад 8 метрів, а завширшки майже 19 метрів. Це одна з найбільших 3D-анімацій у мегаполісі.

[житель Токіо]:
«Гадаю, кішки — це вельми по-японськи. Вона дуже кумедна, і люди поспішають сюди, щоб її побачити. Мені вона подобається. Чудово бачити на вулиці щось таке величезне».

Кішка вітає перехожих сім разів на годину із 7 ранку до 6 вечора. Вона трибарвна, яких японці люблять найбільше. Їх тут називають «міке-неко». Вона навіть має сторінку у твіттері.
Коротке посилання на цю сторінку:

На будівлі в Токіо оселилася величезна кішкаБоснієць відтворює давнє столове наряддя8-річна венесуелка мріє брати участь у веломотокросі на Олімпіаді 2032 рокуТюлень став учасником парусної регати, забравшись на тримаранВ’єтнамець-волонтер за 7 років допоміг врятувати 1600 панголінівДитинча південного білого носорога народилося в ізраїльському зоопаркуНавіщо «запорожці» з усієї України з’їхалися до Києва«Козиний десант» висадився в парку Нью-Йорка для боротьби з бур’янамиРідкісні лемури оселилися в Честерському зоопарку в АнгліїЯк хор допомагає жителям Перта подолати ізоляцію і знайти друзів