03.12.2021
Телеканал NTD

На будівлі в Токіо оселилася величезна кішка

На будівлі в Токіо оселилася величезна кішка

[жителька Токіо

Дата завантаження: 2021-08-02

video

[жителька Токіо]:
«Вона здається живою — дуже вражає. Я бачила її по телебаченню. Зараз я вперше дивлюсь на неї наживо, і вона навіть ще кумедніша».

Ось така кішка оселилася на одній будівлі японської столиці. 3D-білборд розмітили в токійському районі Сіндзюку.

Токіо відоме своєю високотехнологічністю, і столичних жителів складно здивувати. Але це зображення, схоже, дійсно підкорило серця багатьох.

Воно заввишки понад 8 метрів, а завширшки майже 19 метрів. Це одна з найбільших 3D-анімацій у мегаполісі.

[житель Токіо]:
«Гадаю, кішки — це вельми по-японськи. Вона дуже кумедна, і люди поспішають сюди, щоб її побачити. Мені вона подобається. Чудово бачити на вулиці щось таке величезне».

Кішка вітає перехожих сім разів на годину із 7 ранку до 6 вечора. Вона трибарвна, яких японці люблять найбільше. Їх тут називають «міке-неко». Вона навіть має сторінку у твіттері.
Коротке посилання на цю сторінку:

На будівлі в Токіо оселилася величезна кішкаЛавандове поле зацвіло під КиєвомЯк хор допомагає жителям Перта подолати ізоляцію і знайти друзівРідкісні лемури оселилися в Честерському зоопарку в АнгліїТюлень став учасником парусної регати, забравшись на тримаранІспанський винахідник робить 3D-друковані протези й дарує їх інвалідамКубинець 20 років дружить із пеліканамиПакистанські лісничі готують врятованого ведмедика до життя на воліУкраїнець установив рекорд Гіннеса, жонглюючи гиреюТримач для антиперспіранту: як хлопчик допоміг другові з інвалідністю