21.03.2021
Телеканал NTD

Жителька Сенегалу стала першим у країні шоколатьє

Жителька Сенегалу стала першим у країні шоколатьє

Сенегалка Данута колись мріяла відкрити в столиці власний ресторан. Але пандемія внесла в її плани корективи...

Дата завантаження: 2021-09-21

video

Сенегалка Данута колись мріяла відкрити в столиці власний ресторан. Але пандемія внесла в її плани корективи. Вона перекваліфікувалася і стала першим у країні шоколатьє, тобто виробником шоколаду класу люкс.

[Данута Нганко, шоколатьє]:
«Я зрозуміла, що в Дакарі не вистачає професійних шоколатьє. Є люди, які виготовляють шоколад, але вони роблять не лише його, і не дуже майстерно. Я подумала, що на ринку бракує такої продукції».

Любов до шоколаду жінка перейняла від матері-бельгійки, яка працювала кондитером. Батько Данути — конголезець.

Завдяки суміші традиційного бельгійського шоколаду з місцевими інгредієнтами продукція Данути швидко стала популярною. Її цукерки цінують за унікальний смак і стильний зовнішній вигляд.

[Данута Нганко, шоколатьє]:
«Ми багато працюємо з каркаде, яке тут дуже добре відоме. Також намагаємося повернути до життя трохи забуті смаки, такі як горіх конконрон».

Данута хоче не просто вивести свій бізнес на гідний рівень, а й змінити ставлення сенегальців до шоколаду.

[Данута Нганко, шоколатьє]:
«Зараз вони купують шоколад до якоїсь вечері, як подарунок, з особливої нагоди. Але вони поки не купують його просто, щоб покласти в холодильник і пізніше підживитися. Але ми доб’ємося цього».

Кондитерська розвивається. В умовах пандемії вона виживає завдяки обслуговуванню приватних заходів та адресному доставлянню.
Коротке посилання на цю сторінку:

Жителька Сенегалу стала першим у країні шоколатьєЗамість корови — коза: чому американські фермери оновлюють свої стадаКолекцію трофеїв легендарного футболіста Альфредо Ді Стефано виставлять на аукціонУ Південній Кореї суворіше каратимуть за жорстоке поводження з тваринамиНе злякати лева: сафарі на безшумних авто організовують у Кенії75-річна жінка-рибалка розмовляє з морем про свої проблемиСтрибнути на канаті з найвищого скляного мосту світуЦвіркуни у фритюрі: киргизький бізнесмен розводить комах на продажЗелений оазис прикрасив дах університету в Австралії