19.05.2021
Телеканал NTD

Щонайменше 48 загиблих: Європу затоплюють небувалі зливи

Щонайменше 48 загиблих: Європу затоплюють небувалі зливи

48 загиблих і десятки зниклих безвісти. Такі наслідки негоди, яка налетіла на Західну Європу. Рекордні зливи..

Дата завантаження: 2021-10-19

video

48 загиблих і десятки зниклих безвісти. Такі наслідки негоди, яка налетіла на Західну Європу. Рекордні зливи й урагани затоплюють міста.

Найбільше жертв у Німеччині — щонайменше 42 людини. З них 18 загинули у виноробному регіоні Арвайлер землі Рейнланд-Пфальц. Річка Ар, що впадає в Рейн, вийшла з берегів і змила кілька будинків. Десятки людей уважають зниклими безвісти.

Ще 15 осіб загинуло в районі Ойскірхен на півдні від міста Бонн. Поліції допомагають десятки військовиків.

У Бельгії — щонайменше шість смертей. Двоє чоловіків загинуло на півдні країни. А в центральній комуні Рандьо пропала 15-річна дівчинка. Її змила річка. На сході, у Пепенстері, через повінь обвалилося коло десяти будинків. Більш як тисячу жителів евакуювали.

Це місто Льєж. Тут затопило дороги та житла. Пошкоджено автомобілі й інфраструктуру.

[місцевий житель]:
«Я такого ще не бачив. Просто вражає. Правду сказати, не думав, що в Бельгії таке може статися».

[місцева жителька]:
«Ми боїмося, у нас паніка. Дочка має сьогодні їхати додому. Це великий стрес і хвилювання. Ми повернулися з роботи, тому що бути там небезпечно. Страшно».

У Нідерландах повінь пошкодила багато жител у провінції Лімбург. Тут евакуювали кілька будинків для людей похилого віку.

Рясні дощі випали також у Люксембурзі, Швейцарії та Франції.
Коротке посилання на цю сторінку:

Щонайменше 48 загиблих: Європу затоплюють небувалі зливиКанада вивезе з Афганістану 21 тисячу людей57 мігрантів потонули біля берегів Лівії на шляху до ЄвропиЗарядки для IPhone й Android у ЄС можуть стати однаковимиСуд Франції: вхід до ресторанів — тільки вакцинованимУ Японії стався землетрус силою 5,9 балаВ Іспанії обвалився житловий будинок, шукають тих, хто вижив«Без їжі, води й електроенергії»: повінь відрізала від зовнішнього світу місто в Китаї«У мене був нервовий зрив»: бельгійці оплакують жертв повеніПісля відставки Себастьяна Курца в Австрії змінився канцлер