03.09.2021
Телеканал NTD

Щонайменше 48 загиблих: Європу затоплюють небувалі зливи

Щонайменше 48 загиблих: Європу затоплюють небувалі зливи

48 загиблих і десятки зниклих безвісти. Такі наслідки негоди, яка налетіла на Західну Європу. Рекордні зливи..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

48 загиблих і десятки зниклих безвісти. Такі наслідки негоди, яка налетіла на Західну Європу. Рекордні зливи й урагани затоплюють міста.

Найбільше жертв у Німеччині — щонайменше 42 людини. З них 18 загинули у виноробному регіоні Арвайлер землі Рейнланд-Пфальц. Річка Ар, що впадає в Рейн, вийшла з берегів і змила кілька будинків. Десятки людей уважають зниклими безвісти.

Ще 15 осіб загинуло в районі Ойскірхен на півдні від міста Бонн. Поліції допомагають десятки військовиків.

У Бельгії — щонайменше шість смертей. Двоє чоловіків загинуло на півдні країни. А в центральній комуні Рандьо пропала 15-річна дівчинка. Її змила річка. На сході, у Пепенстері, через повінь обвалилося коло десяти будинків. Більш як тисячу жителів евакуювали.

Це місто Льєж. Тут затопило дороги та житла. Пошкоджено автомобілі й інфраструктуру.

[місцевий житель]:
«Я такого ще не бачив. Просто вражає. Правду сказати, не думав, що в Бельгії таке може статися».

[місцева жителька]:
«Ми боїмося, у нас паніка. Дочка має сьогодні їхати додому. Це великий стрес і хвилювання. Ми повернулися з роботи, тому що бути там небезпечно. Страшно».

У Нідерландах повінь пошкодила багато жител у провінції Лімбург. Тут евакуювали кілька будинків для людей похилого віку.

Рясні дощі випали також у Люксембурзі, Швейцарії та Франції.
Коротке посилання на цю сторінку:

Щонайменше 48 загиблих: Європу затоплюють небувалі зливиЄС уклав угоду про величезні субсидії для фермерських господарствУ Кабулі вибухнули бензовози — загинуло щонайменше 9 осібРідкісний публічний виступ: Трамп сказав, що нетерпляче чекає 2024-го рокуПрогнози не виправдалися: як завершилися регіональні вибори у ФранціїУ Мексиці школярі повертаються за парти на тлі ослаблення спалаху COVID-19«Нічого не залишилося»: пожежа в Орегоні знищила десятки будинківНа Індію насувається циклон «Яас», евакуйовано понад 3,5 млн осібРаптові повені в Непалі: семеро зниклих безвісти57 мігрантів потонули біля берегів Лівії на шляху до Європи