23.12.2021
Телеканал NTD

Іспанський стартап робить стейки із замінника м’яса за допомогою 3D-принтера

Іспанський стартап робить стейки із замінника м'яса за допомогою 3D-принтера

Запах смаженого м'яса вабить відвідувачів до одного зі стендів технологічної виставки Mobile World Congress у Барселоні...

Дата завантаження: 2021-09-23

video

Запах смаженого м’яса вабить відвідувачів до одного зі стендів технологічної виставки Mobile World Congress у Барселоні. Тут демонструє свою продукцію іспанський стартап Novameat.

Компанія розробила технологію виробництва замінників м’яса за допомогою 3D-принтера. Тривимірний друк дає змогу відтворити фактуру справжнього м’яса.

На виставці можна продегустувати інноваційний продукт.

[відвідувач виставки]:
«Я не відчув, що їм справжнє м’ясо, але був приємно здивований. Не очікував, що фактура буде такою гарною. Уперше спробував замінник м’яса. Гадав, що він ще в стадії розроблення, тому мене приємно здивували і смак, і фактура».

[відвідувачка виставки]:
«Схоже на звичайний шматок м’яса, який я готую на обід чи вечерю. Той самий смак, запах, така сама структура. Дуже схоже».

Стартап працює над удосконаленням технології з 2018 року. На виставці він демонструє новітній 3D-принтер для створення харчів.

[Олександр Кампос, співробітник компанії Novameat]:
«Ми хочемо, щоби споживачі дізналися про дуже хороші замінники м’яса на рослинній основі. Нашу технологію можуть використовувати інші компанії. Це дасть змогу швидше наповнити ринок продукцією».

Mobile World Congress — одна з найбільших у світі технологічних виставок. Її проводять із 1987 року. У 2020-му виставку скасували через пандемію. Зараз вона проходить із дотриманням суворих санітарних вимог. На відкритті заходу побував навіть король Іспанії.
Коротке посилання на цю сторінку:

Іспанський стартап робить стейки із замінника м’яса за допомогою 3D-принтераМіланські науковці вивчають мумію за допомогою комп’ютерної томографіїГрузинський стартап робить USB-кабелі з кришок від пляшокСонячний човен фараона Хеопса перевезли до Великого Єгипетського музеюДослідження: вакцина AstraZeneca ефективна й для ревакцинаціїТо спека, то холод: як випробовували космічну станціюЯпонська компанія Fujifilm: від плівки для фотоапаратів до ПЛР-тестівМамонт, який пройшов два кола ЗемліСкарби жерців: під мексиканською пірамідою знайшли стародавні артефактиОстанки колишнього раба розкривають таємниці життя Помпеїв