21.02.2021
Телеканал NTD

У Південній Кореї найвищий приріст кількості хворих на COVID із грудня 2020 року

У Південній Кореї найвищий приріст кількості хворих на COVID із грудня 2020 року

У Південній Кореї 6 липня виявили понад 1200 нових випадків захворювання на COVID-19. Це найвищий добовий..

Дата завантаження: 2021-09-20

video

У Південній Кореї 6 липня виявили понад 1200 нових випадків захворювання на COVID-19. Це найвищий добовий показник із кінця грудня минулого року. Про це повідомив прем’єр-міністр країни на екстреному засіданні з питань реагування на епідемію.

[Кім Пу Кьом, прем’єр-міністр Південної Кореї]:
«Ми зареєстрували більш як 1200 нових випадків зараження коронавірусом. Це найвищий показник із часів третьої великої хвилі, що була минулої зими».

За словами прем’єр-міністра, офіційні особи найближчим часом вирішать чи посилювати карантинні заходи.

[Кім Пу Кьом, прем’єр-міністр Південної Кореї]:
«Уряд ще на тиждень збереже правила соціального дистанціювання. Він вживе додаткових заходів дезінфекції і зробить усе можливе, щоб зупинити поширення».

Південна Корея намагається впоратися вже з четвертою хвилею пандемії. Нині в країні поширюється дельта-варіант вірусу, який уважають заразнішим і смертоноснішим.

Як кажуть експерти в галузі охорони здоров’я, особливо швидко хвороба передається серед невакцинованих молодих людей ​​віком до 30 років. Прем’єр закликав їх перевіритися на наявність захворювання.

[Кім Пу Кьом, прем’єр-міністр Південної Кореї]:
«Ми звертаємося до людей від 20 до 30 років. Будь ласка, підіть до найближчого центру тестування й перевіртесь, навіть якщо ви не маєте симптомів».

У Південній Кореї живе 52 мільйони осіб. Третина з них уже зробила щеплення щонайменше однією дозою вакцини.

Варто зазначити, що найвищий за всю пандемію рівень захворюваності в країні зареєстрували торік 25 грудня. Тоді виявили 1240 хворих.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Південній Кореї найвищий приріст кількості хворих на COVID із грудня 2020 рокуІспанія помилувала дев’ятьох каталонських сепаратистівРівень найбільшого водосховища США опустився до критичної позначкиСтрілянина в Пермському університеті: 8 убитих, понад 20 пораненихСтрибнути на канаті з найвищого скляного мосту світуООН: на півночі Ефіопії почалася гуманітарна кризаЩонайменше 48 загиблих: Європу затоплюють небувалі зливиВхід до Венеції хочуть зробити платнимУбито президента Гаїті, кількох нападників застрелили