28.07.2021
Телеканал NTD

Австралійські майстри шукають у пустелі покинуті машини і їх ремонтують

Австралійські майстри шукають у пустелі покинуті машини і їх ремонтують

Старий покинутий автомобіль у пустелі Центральної Австралії. Такі машини стали пристрастю кількох автомобільних майстрів із міста..

Дата завантаження: 2021-10-28

video

Старий покинутий автомобіль у пустелі Центральної Австралії. Такі машини стали пристрастю кількох автомобільних майстрів із міста Аліс-Спрінгс. Вони знаходять їх, ремонтують, а потім продають.

Пітер Гондоу реставрує старі машини з того часу, як у нього вкрали його перший автомобіль. Це було в 74-му.

[Пітер Гондоу, автомайстер]:
«Тоді в тій машині було все моє життя».

17-річний Пітер навіть найняв літака, щоб знайти пропажу, та безрезультатно. А недавно він переглядав в соцмережі відео, де показували розбиті авто й побачив свою машину. Упізнав її по кульовому отвору у дверях. Той з’явився через необережність колишнього власника.

[Пітер Гондоу, автомайстер]:
«Мало хто може похвалитися, що після 45 років має свою першу машину, як оце я».

Клінтон Деннісон також відновлює машини, знайдені в пустелі. Спеціалізується на мікроавтобусах та автобудинках.

[Клінтон Деннісон, автомайстер]:
«Я маю чотири автобудинки. І більша частина людей подумала б, що їм місце на звалищі. Але, відновивши, їх можна продати за 75 тисяч доларів США».

Але для майстра дохід не головне.

[Клінтон Деннісон, автомайстер]:
«Пошук, своєрідне полювання — ось що найцікавіше».

Місто Аліс-Спрінгс розташоване в одному з найпосушливіших місць Австралії. Тому покинутий транспорт стоїть тут десятиліттями й не іржавіє.

[Джефф Доусон, автомайстер]:
«Якщо вони не стоять у грязюці чи воді, то прослужать ще дуже довго».

На відновлення однієї машини йдуть тижні й навіть місяці. Але майстри не полишають цієї справи й сподіваються на нові знахідки.
Коротке посилання на цю сторінку:

Австралійські майстри шукають у пустелі покинуті машини і їх ремонтуютьУ Швеції скасували майже всі карантинні обмеженняУ Мексиці шукають застосування водоростям, які захопили Карибське мореЗелений оазис прикрасив дах університету в АвстраліїВООЗ: сотні медпрацівників загинули за три роки внаслідок нападівВона — на горі з біноклем, він — із парашутом гасить пожежіСША депортували до Мексики 260 мігрантівЯк мангрові ліси рятують селаВ Індонезії зберігають гібонів