23.12.2021
Телеканал NTD

Зсув у Японії: 80 людей вважаються зниклими безвісти

Зсув у Японії: 80 людей вважаються зниклими безвісти

У Японії тривають пошуково-рятувальні роботи в місті Атамі. Тут зійшов зсув, і під завалами може бути..

Дата завантаження: 2021-09-23

video

У Японії тривають пошуково-рятувальні роботи в місті Атамі. Тут зійшов зсув, і під завалами може бути до 80 осіб. Підтверджено загибель трьох. Ще кілька десятків постраждалих вдалося врятувати. Пошкоджено близько 130 будинків.

[Наото Дате, очевидець]:
«Раніше, десятки років тому, у нас сходили невеликі зсуви. Але такий великий, що довелося навіть залучати рятувальників із Токіо, – уперше».

На місці працює близько півтори тисячі рятувальників.

Зсув зійшов уранці в суботу після сильної зливи. У деяких районах за добу випала місячна норма опадів. Потоки бруду з камінням лилися міськими вулицями на два кілометри.

[Наото Дате, очевидець]:
«Коли я побачив, що сталося, мені просто хотілося плакати. Цей район розташований в долині між горами, і тут тече невелика річка. Над нею крутий схил, і селевий потік ринув униз по схилу й перетворився на річку. Там живе багато літніх, і думка про те, що хтось міг не врятуватися, дуже засмучує».

Місто Атамі розташоване за 90 кілометрів на південний захід від Токіо. Тут живе майже 36 тисяч осіб. Евакуйованих із зони лиха жителів розмістили в спеціальних центрах і в шкільних будівлях.
Коротке посилання на цю сторінку:

Зсув у Японії: 80 людей вважаються зниклими безвістиОлімпійський прапор прилетів до ПарижаНа Гаїті після землетрусу люди грабують вантажівки з їжеюПівденна Корея і КНДР повернули гарячу лінію зв’язкуЧерез місяць після протестів: кубинські активісти, як і раніше, в ув’язненніУраган «Іда» приніс вітри, зливи й торнадоЧотирьох демократичних активістів арештували в Гонконзі«У мене був нервовий зрив»: бельгійці оплакують жертв повеніВ організації протестів на Кубі влада острова звинуватила Сполучені Штати Америки