21.02.2021
Телеканал NTD

Сотні булочок: волонтери Ріо-де-Жанейро годують жителів бідних районів

Сотні булочок: волонтери Ріо-де-Жанейро годують жителів бідних районів

Ці тисячі хрустких ароматних булочок уже скоро вирушать до жителів бідних районів на заході Ріо-де-Жанейро. Пандемія..

Дата завантаження: 2021-09-20

video

Ці тисячі хрустких ароматних булочок уже скоро вирушать до жителів бідних районів на заході Ріо-де-Жанейро. Пандемія коронавірусу не лише забрала понад півмільйона життів бразильців, але й ще більше штовхнула людей у злидні. Тепер волонтери роздають нужденним безкоштовну їжу.

[Берталду Соза Суреш, один з керівників програми]:
«Ми дуже раді, що можемо допомогти. Важко бачити на обличчях людей біль і страждання. У Ріо-де-Жанейро на ділянках 5, 10, 15 і 20 кілометрів існують осередки бідності, де люди голодують».

У межах кампанії волонтери розносять хліб, гарячу їжу й товари першої потреби малозабезпеченим сім’ям, пацієнтам реабілітаційних центрів, постояльцям будинків для людей похилого віку й безпритульним.

[Дженіфер да Сілва, волонтер]:
«Я рада допомогти, бо знаю, що світ покращає, якщо кожен зробить хоча б трохи. Ми дуже хочемо, щоби справи пішли краще. Поступово допомагаємо дедалі більшій кількості людей. Зараз допомогу отримують не всі. Добре було б, якби її можна було надати всім».

Майже 13 % населення Бразилії живе за межею бідності, отримуючи 50 доларів США на місяць. Це найвищий рівень бідності для країни за останні десять років.

Під час пандемії багатьом стало ще складніше прогодуватися, бо різко зросли ціни на харчі.

[Летісія Віллаш, місцева жителька]:
«Це так добре, що вони допомагають людям. Гуляючи тут із мамою, ми бачимо дітей, які страждають від голоду, їх дуже шкода».

Програма діє з квітня минулого року. За цей період пожертвували вже понад два мільйони свіжоспечених хлібин.
Коротке посилання на цю сторінку:

Сотні булочок: волонтери Ріо-де-Жанейро годують жителів бідних районівРівень найбільшого водосховища США опустився до критичної позначкиЖителька Сенегалу стала першим у країні шоколатьєЯк звільнена черепаха добігла до моряУнікальне вечірнє вбрання демонструють у Тель-АвівіУ Західній Африці — перший випадок захворювання на небезпечну лихоманку МарбургСвітовий рейтинг брендів: США лідирують, Китай обігнав ЄвропуВолонтери беруть у руки сапи, щоб зробити своє місто зеленимООН: Афганістан опинився на межі нової гуманітарної кризиЗанесена вітром: на даху лондонського банку виросла унікальна орхідея