23.12.2021
Телеканал NTD

У Канаді палає близько 200 лісових пожеж

У Канаді палає близько 200 лісових пожеж

Канадські пожежники намагаються впоратися з двома сотнями лісових пожеж на заході країни. Для допомоги туди направили..

Дата завантаження: 2021-09-23

video

Канадські пожежники намагаються впоратися з двома сотнями лісових пожеж на заході країни. Для допомоги туди направили підрозділи з інших регіонів, зокрема з провінції Онтаріо і Нью-Брансвік.

Більшість пожеж палає в провінції Британська Колумбія. Із них 46 почалися за останні два дні. Дві третини взяти під контроль поки не вдається.

У деяких населених пунктах організовують евакуацію. Особливо важка ситуація в місті Літтон, де пожежа палає вже тиждень. Вогонь спалив житлові будинки й спричинив загибель двох місцевих жителів.

Пожежі в Канаді почалися через сильну спеку й величезну кількість ударів блискавок. Так, за добу з 30 червня по 1 липня в Британській Колумбії і західній Альберті було зареєстровано понад 710 тисяч розрядів. Як зазначають метеорологи, зазвичай у цей період їх близько 8 тисяч.

Водночас у Літтоні зафіксували найвищу температуру повітря за останні 80 років – майже 50 градусів Цельсія.

Через спеку в Британській Колумбії померло 719 осіб. Зараз вона йде на спад.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Канаді палає близько 200 лісових пожежЗливи в Європі змивають машини й затоплюють містаГоловною темою Генасамблеї ООН залишається COVID і вакциниЄС уклав угоду про величезні субсидії для фермерських господарствДев’ятьох активістів Гонконгу засудили до місяців в’язниціГорять найбільші у світі болотні угіддяЗсув у Японії: 80 людей вважаються зниклими безвістиІзраїль повідомляє про зниження ефективності вакцини Pfizer/BioNTechКубинці виходять на вулиці й скандують «Геть комунізм»