23.12.2021
Телеканал NTD

Прогнози не виправдалися: як завершилися регіональні вибори у Франції

Прогнози не виправдалися: як завершилися регіональні вибори у Франції

Регіональні вибори у Франції не принесли ніяких сюрпризів. Згідно з попередніми результатами, у всіх 13-ти регіонах..

Дата завантаження: 2021-09-23

video

Регіональні вибори у Франції не принесли ніяких сюрпризів. Згідно з попередніми результатами, у всіх 13-ти регіонах перемогли правоцентристські або лівоцентристські партії, які керували на місцях.

Прогнозували, що гарних результатів досягне ультраправа партія Марін Ле Пен «Національне об’єднання». Однак зрештою вона не змогла стати керівною в жодному з регіонів.

[Ксав’є Бертран, президент Ради регіону О-де-Франс]:
«Від щирого серця хочу подякувати вам. Історія запам’ятає, що регіон О-де-Франс, який вірний певним ідеям, двічі зупиняв «Національне об’єднання». Ми змусили його різко відступити».

У своїй поразці сама Ле Пен звинувачує альянси протиборчих партій, які, за її словами, суперечать усім законам.

[Марін Ле Пен, лідер «Національного об’єднання»]:
«Ми не перемогли ні в одному регіоні, бо чинна влада об’єдналася з немислимими альянсами і зробила все, щоби перешкодити нам показати французькому народові нашу здатність керувати регіональною адміністрацією».

Щодо партії президента Франції Емманюеля Макрона «Вперед, Республіко!», То вона теж не здобула перемоги в жодному з регіонів. Це свідчить про те, що ця відносно молода політична сила не змогла вкоренитися на місцевому рівні, а хвиля, яка привела до влади Макрона, переважно обертається навколо його персони.

Вибори проходили в два етапи. Водночас явка була найнижчою в історії виборів Франції і становила всього 35%.
Коротке посилання на цю сторінку:

Прогнози не виправдалися: як завершилися регіональні вибори у ФранціїІсторичний візит: голова МЗС Ізраїлю вперше офіційно відвідує ОАЕУбивство президента Гаїті: серед нападників були колишні військовики КолумбіїДональд Трамп подає позов на Твіттер, Фейсбук та ГуглНа Гаїті після землетрусу люди грабують вантажівки з їжеюЗсув у Японії: 80 людей вважаються зниклими безвістиВійськовики Гвінеї скинули з посади 83-річного президента57 мігрантів потонули біля берегів Лівії на шляху до ЄвропиКНДР запустила ракету, яка здатна перенести ядерну боєголовкуКубинці виходять на вулиці й скандують «Геть комунізм»