23.11.2021
Телеканал NTD

Принци Вільям і Гаррі відкрили статую принцеси Діани в Лондоні

Принци Вільям і Гаррі відкрили статую принцеси Діани в Лондоні

Принци Вільям і Гаррі разом відкрили статую принцеси Діани. Подію приурочено до дня народження їхньої матері...

Дата завантаження: 2021-09-23

video

Принци Вільям і Гаррі разом відкрили статую принцеси Діани. Подію приурочено до дня народження їхньої матері. 1 липня їй виповнилося б 60 років.

Діана трагічно загинула в ніч на 31 серпня 1997 в автокатастрофі в Парижі.

Монумент встановлено в так званому таємному саду Кенсингтонського палацу, у резиденції, де після розлучення Діана жила із синами. Нині це будинок принца Вільяма та його дружини Кейт.

Таємний сад був улюбленим місцем Діани. До відкриття монумента тут провели масштабну реконструкцію й висадили сотні улюблених квітів леді Ді: троянди, тюльпани, незабудки, жоржини й лаванду.

Поруч із бронзовою Діаною можна побачити дітей. І це не випадково. Принцеса опікувалася багатьма благодійними проєктами, які допомагали хворим і нужденним дітям із країн третього світу: від Анголи до Боснії.

[Пенні Джунор, королівський біограф]:
«Діана була казковою принцесою. Коли вона вийшла заміж за Чарльза, уся країна повірила в казку. Це була вродлива дівчина, яка вийшла заміж за принца. Водночас вона була дуже людяною. Члени королівської сім’ї ніколи не дозволяли собі такого. Вона зовсім інакше виконувала свої королівські обов’язки. Сідала на лікарняне ліжко і брала людину за руку, тоді як традиційний протокол відвідування лікарні — це руки в рукавичках, розмови стоячи. Вона привнесла дуже індивідуальний підхід, Люди полюбили її за це».

Через коронавірусні обмеження церемонія відкриття монумента пройшла скромно. Крім принців Вільяма й Гаррі в ній узяли участь сестри і брат принцеси Діани, а також ландшафтний дизайнер саду й автор скульптури Ян Ренк-Бродлі. Саме він створив профіль королеви Єлизавети II, який нині прикрашає британські монети.
Коротке посилання на цю сторінку:

Принци Вільям і Гаррі відкрили статую принцеси Діани в ЛондоніФестиваль повітряних куль пройшов у Нью-ДжерсіШедеври на кілька годин: хорватський майстер малює на пляжахЯк в Індії та Кенії відзначають Всесвітній день слонівЯкі зірки заробили найбільше за всіх, розповів тижневик VarietyОбід на 3000 осіб: берлінці попрощалися з аеропортом «Тегель»Перші у світі банки виникли в МароккоМеркель відкрила найбільшу в Німеччині виставку картин Яна ВермераСписок ЮНЕСКО поповнили два об’єкти з МадридаРобот-гід водить туристів по грецькій печері