24.06.2021
Телеканал NTD

Музична терапія: болівійський оркестр виступає на балконах

Музична терапія: болівійський оркестр виступає на балконах

Балкони стали новим місцем для виступів Національного симфонічного оркестру Болівії. Концертні зали закрили з приходом пандемії...

Дата завантаження: 2021-10-24

video

Балкони стали новим місцем для виступів Національного симфонічного оркестру Болівії. Концертні зали закрили з приходом пандемії. Тепер мелодії ллються з балконів, вікон і під’їздів будинків у Ла-Пасі.

[Веймар Арансібія, директор симфонічного оркестру]:
«Цим спонтанним виступом Національний симфонічний оркестр і музиканти посилають енергію й сили людям, що переживають важкі часи через пандемію».

Музиканти раді знову грати, а випадкові глядачі — слухати музику.

[житель Ла-Паса]:
«Ця прекрасна симфонія допомагає забути про пандемію. Це чудово. І музика має звучати не лише зараз, а завжди, бо вона заспокоює, змушує забути про все погане».

Під час пандемії симфонічний оркестр втратив кількох музикантів, які померли від коронавірусу. Ці виступи присвячено і їм.

[Веймар Арансібія, директор симфонічного оркестру]:
«Ми шукаємо творчі рішення й виступаємо просто неба, щоб не нашкодити здоров’ю людей. Заздалегідь нічого не оголошували — так не буде великих юрб».

Коли знову відкриються концертні зали, поки не відомо. Й у жителів Ла-Паса залишається лише одна можливість почути живу музику оркестру — це ось такі стихійні виступи.
Коротке посилання на цю сторінку:

Музична терапія: болівійський оркестр виступає на балконахТенісні корти з підігрівом подовжили сезон ігор в АвстраліїКвітковий фестиваль в Іспанії: море квітів і дзеркалаТренажери допомагають австралійцям позбуватися депресіїМадрид очима художника: майстерня Антоніо Лопеса просто небаЛижі в Африці: сніг Лесото приваблює туристівКоштовні подарунки від князів та гетьманів виставили на огляд у КиєвіУ високогірному Ла-Пасі проходять перегони на саморобних картахПлощу Мікеланджело у Флоренції оновлюють, а Давида — миютьНайтонший у світі посуд створює гончар із Тайваню