24.05.2021
Телеканал NTD

У токійському зоопарку ростять двох дитинчат великої панди

У токійському зоопарку ростять двох дитинчат великої панди

За місяць до літньої Олімпіади-2020 у Токіо з'явилася ще одна причина для святкування. У зоопарку «Уено»..

Дата завантаження: 2021-10-24

video

За місяць до літньої Олімпіади-2020 у Токіо з’явилася ще одна причина для святкування. У зоопарку «Уено» велика панда Шин-Шин навела двох дитинчат.

[Ютака Фукуда, директор зоопарку «Уено»]:
«Уперше за чотири роки в зоопарку «Уено» народилися дитинчата панд. Це близнюки. І в нас уперше народжується відразу дві панди».

Дитинчата побачили світ із різницею в півтори години. Їхня стать ще невідома, імен теж не давали. Це зроблять, коли їм виповниться 100 днів.

Одне маля в Шин-Шин одразу забрали, бо зазвичай панди не піклуються одночасно про двох дитинчат. Ведмежат мінятимуть місцями, щоб обом діставалося материнське молоко.

[Ютака Фукуда, директор зоопарку «Уено»]:
«Дитинчата панд народжуються дуже маленькими, тому деякий час персонал спостерігатиме за ними цілодобово. Вони простежать, щоби панди росли здоровими».

Шин-Шин і батько малят Рі-Рі оселилися в зоопарку «Уено» десять років тому. У червні 2017-го в них народилася самичка Сян-Сян.
Коротке посилання на цю сторінку:

У токійському зоопарку ростять двох дитинчат великої пандиРетроавтомобілі проїхалися вулицями ПарижаУ Франції вручили «оскар» у сфері кулінаріїЯк жили вікінги, показали на фестивалі в АнгліїЄгипетський ніндзя: фанат черепашок-ніндзя здійснює дитячу мріюЗ галереї — на Трафальгарську площу: шедеври живопису прийшли до людейП’ятирогий баран став зіркою інтернетуНайкращий багет вибрали в ПарижіІндійка зібрала 10 000 традиційних ляльок і виставляє їх раз на рікМайкл Корс показав свою колекцію наживо вперше з початку пандемії