23.12.2021
Телеканал NTD

Mobile World Congress проходить без багатьох великих компаній

Mobile World Congress проходить без багатьох великих компаній

У Барселоні розпочала роботу одна з найбільших у світі технологічних виставок Mobile World Congress. На відкриття..

Дата завантаження: 2021-09-23

video

У Барселоні розпочала роботу одна з найбільших у світі технологічних виставок Mobile World Congress. На відкриття прибув навіть король Іспанії Філіп VI. Торік виставку скасували через пандемію, а цього року вона проходить із дотриманням суворих заходів безпеки.

Гості можуть увійти або через QR-код, або через термінал розпізнавання обличчя. Також обов’язкові маски й негативний тест на COVID.

Змінився і склад учасників. Багато великих компаній або відмовилися брати участь, або погодилися лише на онлайн-презентації. Так на виставці відсутні Facebook, Nokia, Ericsson та Samsung.

Однією з головних тем заходу стали технології мереж 5G. Компанії Mobile World Capital Barcelona, Vodafone та Newtonlab показали, як працює голографічний дзвінок у 5G.

[Федеріко Руїс, голова компанії National 5G Observatory]:
«Це еволюція відеоконференцзв’язку за допомогою комп’ютерів. Ми більше не обмежені екраном».

Іспанський виробник теплиць Vertical Green показав систему вирощування сільськогосподарських культур без ґрунту. Його замінюють живильним розчином, який розпилюють у закритому середовищі. Так вдається значно збільшити врожай.

[Уго Скагнетті, голова компанії Vertical Green]:
«Головна перевага в тому, що не забруднюється довкілля. Також можна заощадити 95 % води».

Виставка Mobile World Congress проходить із 1987 року. Організатори очікують, що цього разу її відвідає 40 тисяч осіб. Це вдвічі менше, ніж у 2019-му. Проте захід став першою великою технологічною виставкою в Європі з початку пандемії.
Коротке посилання на цю сторінку:

Mobile World Congress проходить без багатьох великих компанійХолестерин, серцеві напади та інсульти: вчені тестують новий препаратТо спека, то холод: як випробовували космічну станціюМанікюр за 10 хвилин: як робот фарбує нігтіСонячний човен фараона Хеопса перевезли до Великого Єгипетського музеюПівнічна жаба через 30 років повернулася до НорфолкуЯпонська компанія Fujifilm: від плівки для фотоапаратів до ПЛР-тестівУ Парижі до Олімпіади-2024 хочуть розпочати роботу служби аеротаксі19-річна бельгійка хоче побити рекорд, самотужки облетівши світ на монопланіДжефф Безос успішно злітав у космос на своєму кораблі