01.11.2021
Телеканал NTD

У Парижі до Олімпіади-2024 хочуть розпочати роботу служби аеротаксі

У Парижі до Олімпіади-2024 хочуть розпочати роботу служби аеротаксі

Німецьке аеротаксі проходить тестування в аеропорту «Париж-Ле-Бурже». Під час безпілотного польоту двомісний апарат піднявся в повітря..

Дата завантаження: 2021-08-01

video

Німецьке аеротаксі проходить тестування в аеропорту «Париж-Ле-Бурже». Під час безпілотного польоту двомісний апарат піднявся в повітря на 30 метрів. Випробування тривало чотири хвилини.

У французькій столиці планують розпочати роботу служби аеротаксі найближчими роками. Повітряний транспорт має полегшити пересування пасажирів під час літніх Олімпійських ігор у Парижі у 2024 році. З компанією — виробником аеротаксі співпрацює міська влада, державна компанія, що управляє громадським транспортом, й оператор міжнародних аеропортів Парижа.

[Флоріан Ройтер, директор компанії ― виробника аеротаксі]:
«Ми почали випробувальні польоти й найближчими місяцями й роками виконаємо всі вимоги громадськості, політиків, а також регуляторних органів, щоб разом із нашими партнерами втілити в життя послугу повітряного таксі в Парижі».

Для сервісу авіатаксі в Парижі та його околицях побудують кілька майданчиків — вертопортів. Клієнти зможуть бронювати рейси через застосунок і одразу дізнаватися вартість польоту. Прибувши до вертопорту, треба буде пройти реєстрацію і зважитися. Це необхідна умова для перельоту.

[Фаб’єн Нестманн, співробітник компанії ― виробника аеротаксі]:
«Під час польоту перед пасажирами відкриється панорама міста, і вони ніколи не потраплять у пробки, бо в небі їх немає. Сподіваємося, що наша послуга не лише заощадить час клієнтів, але й подарує їм цікавий досвід».

Голова компанії — виробника аеротаксі обіцяє, що послуга за ціною буде доступною.

[Флоріан Ройтер, директор компанії ― виробника аеротаксі]:
«Ми працюємо над тим, щоб інтегрувати цю послугу до сфери громадського транспорту й зробити її доступною для всіх. Кожен, хто сьогодні бере звичайне таксі, зможе найняти й наше».

У довгостроковій перспективі компанія планує створити службу повітряного таксі і в інших великих містах світу.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Парижі до Олімпіади-2024 хочуть розпочати роботу служби аеротаксіАеротаксі «Archer» планують вивести на ринок США у 2024 роціБатько створив для сина екзоскелет, щоб він зміг ходитиMobile World Congress проходить без багатьох великих компанійДрони допомагають на пляжах іспанським рятувальникам3D-друковані будинки допоможуть подолати проблему нестачі житла в НідерландахЯк гливи очищають природу після лісових пожежУ Гонконзі розробляють робота-медсестру, схожу на героїню анімеНАСА прогнозує, що впродовж 10 років прибережні зони буде затопленоНАСА хоче прогнозувати виверження вулканів за допомогою супутників