23.11.2021
Телеканал NTD

Британка робить листівки зі сміття з берегів Темзи

Британка робить листівки зі сміття з берегів Темзи

Без роботи й на суворому карантині. Так 34-річна британка Флора торік зустріла в Лондоні весну. Прогулюючись..

Дата завантаження: 2021-09-23

video

Без роботи й на суворому карантині. Так 34-річна британка Флора торік зустріла в Лондоні весну.

Прогулюючись берегом Темзи, щоб відволіктися від хвилювань і страхів, вона несподівано придумала корисний спосіб заробити. Жінка вирішила виготовляти листівки, використовуючи пластикове сміття з пляжів. Так поєдналися мистецтво й турбота про екологію.

[Флора Блатвейт, авторка листівок зі сміття]:
«Я не могла поїхати в село, на природу, як любила раніше. Ми всі застрягли в Лондоні. Темза стала для мене таким собі притулком, де я могла гуляти й робити щось корисне».

Дивлячись на пляжі, Флора звернула увагу не лише на самі купи сміття, але й на те, які вони різнобарвні.

[Флора Блатвейт, авторка листівок зі сміття]:
«Це якась червона деталь від кришки пляшки. Мені подобається колір, і це хороший міцний пластик. Зроблю з нього якесь велике колесо, колесо великого трактора, або наріжу для прикрашання листівок. Так, безумовно, знахідка дня».

Удома Флора миє й уважно сортує все сміття. Вона дипломований географ без художньої освіти. Відмітна риса її творчості — мінімалістичний дизайн і оригінальний підпис.

[Флора Блатвейт, авторка листівок зі сміття]:
«Я хочу, щоб весь процес був якомога екологічнішим. Моя мета — донести це послання через листівку. Усе, що я використовую, аж до упаковки, — із переробленого матеріалу».

Щотижня вона виготовляє і продає по кілька тисяч таких листівок. На них обов’язково вказує, де знайдено конкретний пластиковий фрагмент.

[Флора Блатвейт, авторка листівок зі сміття]:
«Я бачила багато документальних фільмів, читала про забруднення пластиком, але, коли вперше почала сама прибирати пляжі й побачила це на власні очі, була дуже вражена. Коли бачиш пласт сміття у водоростях і піску, думаєш, як багато всього. Але ж це лише маленька частинка».

Мета Флори — надихнути людей піклуватися про довкілля і дбайливо ставитися до природних ресурсів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Британка робить листівки зі сміття з берегів ТемзиДослідження: Pfizer і AstraZeneca ефективні проти дельта-штамуНародився під час вибуху в Бейруті: хлопчик Джордж святкує перший день народженняВійна за космічних туристів: Бренсон проти БезосаБразильська котокав’ярня пропонує забрати тварин із собоюУ Німеччині виявили небезпечних азійських комарівДля австралійки без ніг переробили трициклНайдавніша синагога Великої Британії виступила проти хмарочосівЄменські діти замість школи йдуть забивати курей і різати прутиВООЗ: сотні медпрацівників загинули за три роки внаслідок нападів