24.04.2021
Телеканал NTD

Роботи-помічники й станції медогляду: у Парижі пройшла виставка технологій

Роботи-помічники й станції медогляду: у Парижі пройшла виставка технологій

Багато сидите в чергах до лікарів? Один французький стартап пропонує проводити цей час із користю. Його..

Дата завантаження: 2021-10-24

video

Багато сидите в чергах до лікарів? Один французький стартап пропонує проводити цей час із користю. Його апарат повного первинного обстеження дебютував на виставці технологій Viva в Парижі.

Усього за кілька хвилин можна зрозуміти стан здоров’я пацієнта.

[Франсуа Рекорбе, представник фірми ― розробника апарата обстеження]:
«Апарат дає змогу оцінити здоров’я за 26 показникам за шість хвилин, отримати результати в мобільному застосунку і, якщо захочете, поділитися цією інформацією з вашим терапевтом».

Різні датчики вимірюють температуру тіла пацієнта, зріст, вагу, індекс маси тіла, рівень кисню в крові, частоту серцевих скорочень і дихання, а також артеріальний тиск.

Після виставки ця модель вирушить до лікарні в Ніцці. Апарат особливо актуальний під час пандемії, бо не передбачає контакту з іншими людьми. Фірма також розробляє технологію, яка б автоматично очищувала обладнання після кожного пацієнта.

Інший французький стартап створив робота-помічника, теж для лікарень. Цей пристрій возить із собою ультрафіолетову лампу. Він може заїжджати до приміщень, щоб провести дезінфікування.

[Марі Фромангер, представниця фірми ― винахідника робота-помічника]:
«Ми ще працюємо над іншими модулями, які допомагатимуть тим, хто доглядає за пацієнтами. Вони транспортуватимуть медобладнання та білизну».

Ось мобільна станція підзаряджання електромобілів, яка може приїхати прямо до вас. А це літальне таксі недалекого майбутнього.

Торік виставку Viva Technology скасували через пандемію. У 2021-му вона пройшла з обмеженнями. За день пускали до 5000 осіб. Водночас усі відвідувачі мусили показати негативний тест на COVID, підтвердження щеплення чи довідку про те, що вони перехворіли на коронавірус.
Коротке посилання на цю сторінку:

Роботи-помічники й станції медогляду: у Парижі пройшла виставка технологійЯк залишатися щасливим у старості, з’ясували вченіЕкспо-2020: Сінгапур демонструє роботів озеленювачівСкарби жерців: під мексиканською пірамідою знайшли стародавні артефактиКит на чотирьох лапах: у Єгипті виявили останки незвичайної амфібіїСонячний човен фараона Хеопса перевезли до Великого Єгипетського музеюВ Австралії діти самі забезпечують школу електроенергієюУ Греції тестують дрон для доставляння ліків до віддалених районівМамонт, який пройшов два кола ЗемліКомпанія «Apple» показала новий «iPhone 13»