23.11.2021
Телеканал NTD

Аеротаксі «Archer» планують вивести на ринок США у 2024 році

Аеротаксі «Archer» планують вивести на ринок США у 2024 році

Американська компанія «Archer Aviation» показала електричне аеротаксі. Апарат дебютував у каліфорнійському місті Готорн. [Адам Голдштейн, співзасновник..

Дата завантаження: 2021-09-23

video

Американська компанія «Archer Aviation» показала електричне аеротаксі. Апарат дебютував у каліфорнійському місті Готорн.

[Адам Голдштейн, співзасновник компанії «Archer Aviation»]:
«»Archer» будує електричні літальні апарати для використання в містах і передмістях. Ці апарати злітають і приземляються як вертольоти, але вперед летять «на крилі» (як літаки)».

Аеротаксі може розганятися до 240 кілометрів за годину й долати на одному заряді до 100 кілометрів.

Виробники стверджують, що апарат дуже безпечний. Якщо з ладу вийде один пропелер, то інші й далі працюватимуть.

Таксі розраховане на перевезення чотирьох осіб і багажу. Політ на відстань 30 кілометрів триватиме приблизно сім хвилин і коштуватиме 50–70 доларів.

Водночас поїздка на автомобілі на таку ж відстань в умовах завантаженого міського трафіку може забрати до півтори години.

[Бретт Адкок, співзасновник компанії «Archer Aviation»]:
«Ми перебуваємо на етапі, коли такі літальні апарати вже можна починати виготовляти серійно й виводити на ринок. Зараз ми сертифікуємо наш пілотований чотиримісний апарат у Федеральному авіаційному управлінні США».

Аеротаксі «Archer» мають з’явитися на ринку у 2024 році. Вони виконуватимуть польоти в Лос-Анджелесі та Маямі. Перші два роки перельоти будуть пілотованими. Потім планують зробити їх безпілотними.

Одна з найбільших у США авіакомпаній уже замовила аеротаксі «Archer» і готова витратити за покупку один мільярд доларів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Аеротаксі «Archer» планують вивести на ринок США у 2024 роціКит на чотирьох лапах: у Єгипті виявили останки незвичайної амфібіїУ Швейцарії будують високогірну сонячну електростанціюМіланські науковці вивчають мумію за допомогою комп’ютерної томографіїГрузинський стартап робить USB-кабелі з кришок від пляшокЯк помитися й поїсти за умов невагомостіЯпонська компанія Fujifilm: від плівки для фотоапаратів до ПЛР-тестівМашини наступають: британський стартап зробив робота, який стежить за врожаємУ Парижі до Олімпіади-2024 хочуть розпочати роботу служби аеротаксіПівнічна жаба через 30 років повернулася до Норфолку