21.02.2021
Телеканал NTD

Школа біля річки: як дві жительки Індії навчають дітей із нетрів

Школа біля річки: як дві жительки Індії навчають дітей із нетрів

Дві жительки індійського міста Ахмадабад узялися вчити дітей із малозабезпечених сімей. Їхні учні не мають доступу..

Дата завантаження: 2021-09-20

video

Дві жительки індійського міста Ахмадабад узялися вчити дітей із малозабезпечених сімей. Їхні учні не мають доступу до онлайн-навчання, до якого в умовах пандемії вдалося багато шкіл.

І хоч останніми тижнями карантин в Індії послабили, загальноосвітні заклади найближчим часом навряд чи відкриються. Експерти кажуть, що пік поширення вірусу в країні може настати лише за кілька місяців.

Жінки проводять заняття просто неба на березі річки Сабарматі.

[Ніту Гупта, учителька]:
«Через пандемію вони опинилися в зовсім незручних умовах, у тяжкому становищі. Вони не мають мобільних телефонів чи смартфонів, або навіть якщо їх і мають, то не вміють як слід ними користуватися. Ось чому ми регулярно проводимо ці заняття. Діти не мають відставати чи щось забути».

Заняття тривають із 7:30 до 17:45. На уроки ходить коло 80 дітей із третього по десятий клас.

[учениця]:
«Я не можу вчитися вдома. У нас лише один мобільний телефон, який мій батько використовує для роботи. Тому я приїжджаю вчитися сюди».

[учениця]:
«У мене вдома немає мобільного телефона, тому я приходжу вчитися до відкритої школи».

В Індії доступ до інтернету має тільки кожна п’ята сім’я.

Загалом, згідно з дослідженням ООН, у Південній Азії коло 100 мільйонів людей перебуває на межі крайньої бідності. Цього року ця кількість може зрости до 150 мільйонів осіб.
Коротке посилання на цю сторінку:

Школа біля річки: як дві жительки Індії навчають дітей із нетрівДля порятунку балканських рисей створили заповідник у Північній МакедоніїКолонію морських коників помітили в забрудненій грецькій лагуніПрем’єр Великої Британії розповів, як країна повертатиметься до нормального життяПральну машину для бідних винайшли у Великій БританіїАмериканці стежать за життям пташиних сімей через камериЧерез посуху в Бразилії висихають водосховищаДикі сусіди: жителі елітного району просять позбавити їх від капібарІзраїль повідомляє про зниження ефективності вакцини Pfizer/BioNTechІталія повернула Чилі сотні кактусів, вивезених контрабандою