25.12.2021
Телеканал NTD

Чому Париж став єдиною столицею, де забороняють дрони

Чому Париж став єдиною столицею, де забороняють дрони

Кадри центру Парижа, зняті з дронів, можуть стати лише архівним відео. Поліція французької столиці постійно відхиляє..

Дата завантаження: 2021-06-25

video

Кадри центру Парижа, зняті з дронів, можуть стати лише архівним відео.

Поліція французької столиці постійно відхиляє запити на польоти над центром міста. Про це кажуть професійні компанії — оператори дронів.

[Ксав’є Дюпуї, професійний оператор дронів]:
«Насправді нам майже заборонили працювати. Це перевищення повноважень із використанням свого становища. Деякі люди дуже збиткують. Це насправді на нас впливає, — впливає на всіх нас».

У Парижі діє закон, який забороняє польоти дронів. Однак останніми роками операторам дозволяли літати над столицею, якщо вони подавали офіційний запит у поліцію.

Така ситуація тривала до січня цього року. Потім, за словами представників компаній, ставлення влади змінилося. Тепер вони задумалися чому так?

На їхню думку, це стало відповіддю на скаргу, яку подали в травні до Конституційної ради Франції. У ній ішлося, що використання поліцією дронів — це вторгнення в приватне життя людей.

[Еммануель Вір, генеральний секретар Спілки журналістів SNJ]:
«Вони самі не можуть використовувати дрони для стеження за учасниками протесту, щоб не порушувати особистих кордонів. Конституційна рада ухвалила саме таке рішення. Водночас префектура накладає заборону на всіх операторів дронів. Це скандал».

Префектура Парижа поки не коментує цієї ситуації. Водночас оператори дронів кажуть, що заборона позбавляє їх засобів до існування, а також шкодить репутації Парижа.
Коротке посилання на цю сторінку:

Чому Париж став єдиною столицею, де забороняють дрониФранцузький військовий комп’ютерник став миловаром і робить мило зі слизом равликівЕксклюзивний магазин Гаррі Поттера відкривається в Нью-ЙоркуАвстралієць урятував будинок від пожежі, але втратив його в повеніУроки в товаристві кіз: італійська школярка відвідує онлайн-заняття із пасовищаЯк костариканський радар рятуватиме супутники на орбіті ЗемліУ Японії через пандемію став популярнішим чоловічий макіяжУ Кенії евакуювали жирафів з острова, що повільно йде під водуБолівійська служба доставляння обслуговує замовників, не шкодячи природіСевілья відроджує традицію дарувати британській королеві апельсини на мармелад