22.05.2021
Телеканал NTD

Чому Париж став єдиною столицею, де забороняють дрони

Чому Париж став єдиною столицею, де забороняють дрони

Кадри центру Парижа, зняті з дронів, можуть стати лише архівним відео. Поліція французької столиці постійно відхиляє..

Дата завантаження: 2021-09-22

video

Кадри центру Парижа, зняті з дронів, можуть стати лише архівним відео.

Поліція французької столиці постійно відхиляє запити на польоти над центром міста. Про це кажуть професійні компанії — оператори дронів.

[Ксав’є Дюпуї, професійний оператор дронів]:
«Насправді нам майже заборонили працювати. Це перевищення повноважень із використанням свого становища. Деякі люди дуже збиткують. Це насправді на нас впливає, — впливає на всіх нас».

У Парижі діє закон, який забороняє польоти дронів. Однак останніми роками операторам дозволяли літати над столицею, якщо вони подавали офіційний запит у поліцію.

Така ситуація тривала до січня цього року. Потім, за словами представників компаній, ставлення влади змінилося. Тепер вони задумалися чому так?

На їхню думку, це стало відповіддю на скаргу, яку подали в травні до Конституційної ради Франції. У ній ішлося, що використання поліцією дронів — це вторгнення в приватне життя людей.

[Еммануель Вір, генеральний секретар Спілки журналістів SNJ]:
«Вони самі не можуть використовувати дрони для стеження за учасниками протесту, щоб не порушувати особистих кордонів. Конституційна рада ухвалила саме таке рішення. Водночас префектура накладає заборону на всіх операторів дронів. Це скандал».

Префектура Парижа поки не коментує цієї ситуації. Водночас оператори дронів кажуть, що заборона позбавляє їх засобів до існування, а також шкодить репутації Парижа.
Коротке посилання на цю сторінку:

Чому Париж став єдиною столицею, де забороняють дрониЧерез пандемію Японія продовжила режим надзвичайної ситуації до 12 вересняТуреччина будує стіну на кордоні з ІраномШанувальники корейських попзірок допомагають вижити моторикшам у ТаїландіВійна за космічних туристів: Бренсон проти БезосаПума, мавпи й черепахи: 100 тварин випустили в дику природу КолумбіїПісля торнадо: як сім’я дивом вижила під час урагану «Іда»Іноземні туристи повертаються до Марракеша1500 осіб пройшли парадом у Вашингтоні, щоб розповісти про репресії в Китаї