13.12.2021
Телеканал NTD

Чому Париж став єдиною столицею, де забороняють дрони

Чому Париж став єдиною столицею, де забороняють дрони

Кадри центру Парижа, зняті з дронів, можуть стати лише архівним відео. Поліція французької столиці постійно відхиляє..

Дата завантаження: 2021-06-12

video

Кадри центру Парижа, зняті з дронів, можуть стати лише архівним відео.

Поліція французької столиці постійно відхиляє запити на польоти над центром міста. Про це кажуть професійні компанії — оператори дронів.

[Ксав’є Дюпуї, професійний оператор дронів]:
«Насправді нам майже заборонили працювати. Це перевищення повноважень із використанням свого становища. Деякі люди дуже збиткують. Це насправді на нас впливає, — впливає на всіх нас».

У Парижі діє закон, який забороняє польоти дронів. Однак останніми роками операторам дозволяли літати над столицею, якщо вони подавали офіційний запит у поліцію.

Така ситуація тривала до січня цього року. Потім, за словами представників компаній, ставлення влади змінилося. Тепер вони задумалися чому так?

На їхню думку, це стало відповіддю на скаргу, яку подали в травні до Конституційної ради Франції. У ній ішлося, що використання поліцією дронів — це вторгнення в приватне життя людей.

[Еммануель Вір, генеральний секретар Спілки журналістів SNJ]:
«Вони самі не можуть використовувати дрони для стеження за учасниками протесту, щоб не порушувати особистих кордонів. Конституційна рада ухвалила саме таке рішення. Водночас префектура накладає заборону на всіх операторів дронів. Це скандал».

Префектура Парижа поки не коментує цієї ситуації. Водночас оператори дронів кажуть, що заборона позбавляє їх засобів до існування, а також шкодить репутації Парижа.
Коротке посилання на цю сторінку:

Чому Париж став єдиною столицею, де забороняють дрониВеликий парад на Мангеттені: 13 травня святкують Міжнародний день Фалунь ДафаТисячі британців під час пандемії змінили квартири на човниАвстралієць урятував будинок від пожежі, але втратив його в повеніФранцуз витратив 25 млн євро на притулок для циркових і піддослідних тваринРозкішний амстердамський готель готує гамбургери по 20 євро за штукуВ Австралії літнім мігрантам знаходять роботу, щоб вони швидше вливалися в суспільствоЗнайти COVID по запаху: як навчають британських собак-шукачівСпеціальні черевики для сліпих тестують в АвстріїПокинуте поле в Глазго перетворили на міський парк площею 20 гектарів