22.06.2021
Телеканал NTD

У Мексиці школярі повертаються за парти на тлі ослаблення спалаху COVID-19

У Мексиці школярі повертаються за парти на тлі ослаблення спалаху COVID-19

У 13 мексиканських штатах уперше майже за рік знову відкриваються школи. Влада дозволила перейти на очне..

Дата завантаження: 2021-09-22

video

У 13 мексиканських штатах уперше майже за рік знову відкриваються школи. Влада дозволила перейти на очне навчання на тлі поліпшення епідеміологічної ситуації.

У Мехіко до шкіл повернулося 80 тисяч учнів та десять тисяч викладачів. Мексиканські діти навчалися дистанційно із серпня минулого року.

[мама школяра]:
«Тримати дітей удома було дуже важко. Тепер вони зустрінуться з однокласниками і стануть активнішими. Мій син пішов у перший клас, а школи так і не бачив. Учора він ліг спати раніше, з нетерпінням чекає, коли прийде в клас».

[мама школяра]:
«Було важко їм пояснити, що не можна перебувати поруч з однокласниками. Для них дуже добре повернутися до школи і знову дихати свіжим повітрям».

На вході дітям вимірюють температуру. Вони також мусять обробляти руки антисептиком, носити маски й дотримуватися соціальної дистанції.

[Ненсі Гільєн, директор школи]:
«Це випробування. Нам треба перевиховати дітей, які звикли обіймати один одного, ділитися всім, навіть їжею. Тепер їм не можна давати іншим свої ручки й зошити, не можна давати скуштувати свій бутерброд. У цій новій реальності все змінилося».

Повернення до очного навчання добровільне, і багато хто ще залишається вдома. Ті, хто все ж повернулися до школи, навчатимуться два рази на тиждень по чотири години на день. Також збережуться онлайн-заняття.

Останнім часом у Мексиці активно йде вакцинація населення. Минулого тижня було зроблено понад мільйон щеплень. Більшість людей літнього віку вже вакцинували. Зараз йде імунізація людей віком від 40 до 59 років.

У країні загалом виявили майже два з половиною мільйони випадків COVID-19, понад 220 тисяч пацієнтів померло. Спалах епідемії із лютого стабільно йде на спад, кількість смертей знижується. 8 червня в Мексиці від коронавірусу померло 34 людини. Це найнижчий показник із квітня минулого року.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Мексиці школярі повертаються за парти на тлі ослаблення спалаху COVID-19«Талібан» оголосив про захоплення Панджшеру – останнього оплоту його супротивниківВ організації протестів на Кубі влада острова звинуватила Сполучені Штати АмерикиКруїзні лайнери повертаються до Чорногорії після 16 місяців застоюІталія повернула Чилі сотні кактусів, вивезених контрабандоюСуперечка щодо підводних човнів: ЄС незадоволений відмовою АвстраліїСпіймати оленя: у дублінському парку волонтери вимірюють тваринПісля смертоносних вибухів в аеропорту Кабула евакуація триває