12.11.2021
Телеканал NTD

Грецький острів замінить усі автомобілі на електричні

Грецький острів замінить усі автомобілі на електричні

Невеликий грецький острів Астіпалея прагне перейти на «зелену» енергію. Почали з оновлення автопарку державних служб. Там..

Дата завантаження: 2021-06-12

video

Невеликий грецький острів Астіпалея прагне перейти на «зелену» енергію. Почали з оновлення автопарку державних служб. Там уже заміни кілька машин із двигуном внутрішнього згоряння на електромобілі.

[Кіріакос Міцотакіс, прем’єр-міністр Греції]:
«Майбутнє можна побачити в деяких дивовижних і несподіваних місцях. Наприклад, на такому невеликому скелястому острові, що в західній частині архіпелагу Додеканес».

Першими електромобілями користуватимуться співробітники поліції, берегової охорони та аеропорту.

На острові живе більш як 1300 осіб. Загалом тут перебуває півтори тисячі звичайних авто. У межах проєкту їх планують замінити на електромобілі. Для цього місцевим жителям видаватимуть субсидії на купівлю машин з електромоторами, велосипедів та зарядних пристроїв.

Також тут з’явиться 200 електромобілів, які зможуть орендувати як остров’яни, так і туристи. Влада вже встановила 12 зарядних станцій. Скоро буде ще 16.

Також на Астіпалеї планують повністю відмовитися від викопних джерел палива і побудувати сонячні й вітряні електростанції. Пізніше експериментальний проєкт має охопити й інші регіони Греції.
Коротке посилання на цю сторінку:

Грецький острів замінить усі автомобілі на електричніБолівійська служба доставляння обслуговує замовників, не шкодячи природіХоч трубопровід Colonial уже працює, але у Вашингтоні однаково бракує бензинуЕксклюзивний магазин Гаррі Поттера відкривається в Нью-ЙоркуВ Акрополі проклали нові доріжки для людей з інвалідністюАфриканка народила дев’ятеро близнюківВ Іспанії електроенергію добувають з апельсинівФранцуз витратив 25 млн євро на притулок для циркових і піддослідних тваринВ Індії вакцинують жителів віддалених сілЗнайти COVID по запаху: як навчають британських собак-шукачів