08.05.2021
Телеканал NTD

Грецький острів замінить усі автомобілі на електричні

Грецький острів замінить усі автомобілі на електричні

Невеликий грецький острів Астіпалея прагне перейти на «зелену» енергію. Почали з оновлення автопарку державних служб. Там..

Дата завантаження: 2021-12-08

video

Невеликий грецький острів Астіпалея прагне перейти на «зелену» енергію. Почали з оновлення автопарку державних служб. Там уже заміни кілька машин із двигуном внутрішнього згоряння на електромобілі.

[Кіріакос Міцотакіс, прем’єр-міністр Греції]:
«Майбутнє можна побачити в деяких дивовижних і несподіваних місцях. Наприклад, на такому невеликому скелястому острові, що в західній частині архіпелагу Додеканес».

Першими електромобілями користуватимуться співробітники поліції, берегової охорони та аеропорту.

На острові живе більш як 1300 осіб. Загалом тут перебуває півтори тисячі звичайних авто. У межах проєкту їх планують замінити на електромобілі. Для цього місцевим жителям видаватимуть субсидії на купівлю машин з електромоторами, велосипедів та зарядних пристроїв.

Також тут з’явиться 200 електромобілів, які зможуть орендувати як остров’яни, так і туристи. Влада вже встановила 12 зарядних станцій. Скоро буде ще 16.

Також на Астіпалеї планують повністю відмовитися від викопних джерел палива і побудувати сонячні й вітряні електростанції. Пізніше експериментальний проєкт має охопити й інші регіони Греції.
Коротке посилання на цю сторінку:

Грецький острів замінить усі автомобілі на електричніПісля війни лівійці змушені відновлювати свої будинки самотужкиСерфінг без кордонів: як люди з інвалідністю підкорюють хвиліМігрант продає кебаби, щоби заробити на місце в човніМалазійця два роки не пускали до дружини й сина через пандеміюУ Греції посилили обмеження через коронавірусВ Індонезії зберігають гібонівДругий за кілька місяців канцлер Австрії готовий залишити свою посадуКитайський завод посипає сербське місто отруйним червоним пиломНе злякати лева: сафарі на безшумних авто організовують у Кенії