13.12.2021
Телеканал NTD

Кількість безробітних у 2021 році може зрости до 220 мільйонів

Кількість безробітних у 2021 році може зрости до 220 мільйонів

Щонайменше 220 мільйонів осіб цього року не матимуть роботи. Такого висновку дійшла Міжнародна організація праці. Це..

Дата завантаження: 2021-06-12

video

Щонайменше 220 мільйонів осіб цього року не матимуть роботи. Такого висновку дійшла Міжнародна організація праці. Це набагато вище за допандемічний рівень. Так, у 2019 році безробітних було зареєстровано 187 мільйонів.

Щодо наступного року, то, як очікує Міжнародна організація праці, ситуація трохи поліпшиться. Безробітних буде коло 205 мільйонів.

Якщо зобразити це в процентному відношенні, то у 2019 році рівень безробіття становив 5,4 % населення. У цьому він підвищиться до 6,3 %, а в наступному трохи знизиться до 5,7 %.

[Гай Райдер, гендиректор Міжнародної організації праці]:
«Ми очікуємо, що ситуація щодо зайнятості буде гіршою в країнах, де низький рівень доходів. Країни з високим рівнем доходів швидше заповнять прогалини завдяки ліпшому доступу до вакцин і податково-бюджетній політиці».

Генеральний директор Міжнародної організації праці Гай Райдер каже, що від пандемії в плані працевлаштування найбільше постраждали жінки, молодь і два мільярди людей, що працюють у тіньовому секторі. Водночас стало більше працівників, яких можна визначити як бідних чи вкрай бідних.

[Гай Райдер, гендиректор Міжнародної організації праці]:
«Приблизно 31 мільйон працівників наразі класифікують як вкрай бідних, що живуть за межею бідності, яка становить долар дев’яносто центів на день. Це стандарт Організації Об’єднаних Націй. Ця криза знищила п’ять років зусиль, спрямованих на зменшення бідності серед громадян, що працюють».

Райдер також зазначив, що без стратегії відновлення, спеціально спрямованої на вразливі групи, ситуація з бідністю може стати ще гіршою, ніж була до кризи.
Коротке посилання на цю сторінку:

Кількість безробітних у 2021 році може зрости до 220 мільйонівПродаж бджіл у Нью-Йорку — прибутковий бізнесУ вашу тару: індонезійський стартап поповнює товари першої потреби на розливУ Мексиці школярі повертаються за парти на тлі ослаблення спалаху COVID-19Дубайські зоозахисники випустили в океан скатів і акулПокинуте поле в Глазго перетворили на міський парк площею 20 гектарівУ Швейцарії волонтери допомагають фермерам захистити худобу від вовківДиректор школи в Австралії витратив канікули не на відпочинок, а на облаштування пісочниціФранцуз витратив 25 млн євро на притулок для циркових і піддослідних тваринУроки в товаристві кіз: італійська школярка відвідує онлайн-заняття із пасовища