22.04.2021
Телеканал NTD

Ексклюзивний магазин Гаррі Поттера відкривається в Нью-Йорку

Ексклюзивний магазин Гаррі Поттера відкривається в Нью-Йорку

Шанувальники Гаррі Поттера незабаром зможуть не просто зануритися в чарівний світ хлопчика-мага, але й щось купити..

Дата завантаження: 2021-09-22

video

Шанувальники Гаррі Поттера незабаром зможуть не просто зануритися в чарівний світ хлопчика-мага, але й щось купити на згадку. У Нью-Йорку відкривається єдиний у світі офіційний флагманський магазин, присвячений фантастичній історії.

Магазин пропонуватиме найбільшу колекцію товарів із фільмів про Гаррі Поттера, а також фентезі «Фантастичні звірі і де їх шукати» — це спіноф, який розповідає про події, що сталися за 65 років до початку основної саги.

[Карл Дюррант, головний менеджер магазину]:
«Ми дуже раді, що в Нью-Йорку відкрився магазин Гаррі Поттера. Це 1950 квадратних метрів торгової площі, розташованої на трьох поверхах у самому серці району Флетайрон».

Під стелею ширяє модель фенікса Фоукса, а в атріумі магазину стоїть грифон Дамблдора. Також можна побачити понад 50 чарівних паличок, серед яких і «Золотий снич».

[Карл Дюррант, головний менеджер магазину]:
«Це точна копія грифона Дамблдора, який зберігається в наших архівах у лондонській студії Warner Bros. Це, напевно, моя улюблена тема. Щодо товарів гадаю, що мій улюблений товар — це паличка «Золотий снич», знову ж таки на 100 % ексклюзивна для Нью-Йорка».

Відвідувачі зможуть зробити фото в лондонській телефонній будці, яка доставляє до Міністерства магії, пограти з паличками за інтерактивним столом та приміряти черевики Геґріда.

Сім романів Джоан Роулінг про хлопчика-чарівника розійшлися світом накладом понад 500 мільйонів копій. За ними зняли вісім блокбастерів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Ексклюзивний магазин Гаррі Поттера відкривається в Нью-ЙоркуТисячі гаїтян зібралися під мостом між США й Мексикою«Харчова пустеля»: жителям міста в США бракує магазинівУ Музеї Голодомору відкрили оновлену експозиціюВ Іспанії вручили премію «Найпотворніший помідор»Лише сонце: «економні» будинки з’явилися в АвстраліїСуд Франції: вхід до ресторанів — тільки вакцинованимКубинці виходять на вулиці й скандують «Геть комунізм»Бразильська котокав’ярня пропонує забрати тварин із собоюСписок Світової спадщини ЮНЕСКО: які об’єкти виключать