09.05.2022
Телеканал NTD

ООН: десятки тисяч біженців із ЦАР живуть у поганих умовах і голодують

ООН: десятки тисяч біженців із ЦАР живуть у поганих умовах і голодують

Біля ріки Убангі в Демократичній Республіці Конго виник стихійний табір біженців. Ці люди рятуються від бойових..

Дата завантаження: 2022-08-09

video

Біля ріки Убангі в Демократичній Республіці Конго виник стихійний табір біженців. Ці люди рятуються від бойових дій, які тривають у сусідній Центральноафриканській Республіці. Звідти до ДР Конго вже перебралися десятки тисяч мирних жителів.

Водночас біженці ледве виживають. Багатьом бракує їжі, питної води та засобів особистої гігієни.

[Тіан Нкава, співробітник УВКБ ООН]:
«Дуже важко пояснити, як їм вдається вижити, бо деякі живуть просто неба».

Приплив біженців до ДР Конго зріс після виборів у ЦАР, які пройшли торік у грудні та спричинили новий спалах насильства. З Центральноафриканської Республіки до сусіднього Камеруну, Чаду, Конго та ДР Конго втекло понад 120 тисяч осіб. Ще понад 160 тисяч жителів ЦАР шукають притулку в інших регіонах країни.

У ДР Конго працівники УВКБ ООН реєструють біженців, щоб визначити їхню кількість, а також щоб виявити людей з особливими потребами.

[Тіан Нкава, співробітник УВКБ ООН]:
«Ми бачимо голодних людей, дітей, які страждають від недоїдання».

Зареєструвавши, біженців перевозять углиб країни до тимчасових таборів. Там вони можуть отримувати гуманітарну допомогу.

З 2012 року в ЦАР іде громадянська війна між повстанцями та урядом. За даними ООН, майже половина країни перебуває під контролем бойовиків.
Коротке посилання на цю сторінку:

ООН: десятки тисяч біженців із ЦАР живуть у поганих умовах і голодують100-річна японська фірма припиняє виробництво сірниківУ вигнанні чи у в’язниці: кубинські активісти через рік після протестівКенійський стартап рятує ліс, переробляючи пластикКартонні будинки-човни плавають у НідерландахПити менше чаю закликали пакистанцівАртдетективи розслідують, хто понад сто років тому написав картини на коріІндія підтвердила перший випадок смерті від віспи мавпВіспа мавп: США оголосили надзвичайну ситуацію в галузі охорони здоров’яТвіттер намагається змусити Ілона Маска його купити

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: