08.06.2021
Телеканал NTD

Кубинці розводять голубів, щоб не почуватися замкненими під час пандемії

Кубинці розводять голубів, щоб не почуватися замкненими під час пандемії

Над будівлею в Гавані кружляють голуби. Цих птахів приручив і видресирував місцевий житель Педро Марреро. Голуби..

Дата завантаження: 2021-12-08

video

Над будівлею в Гавані кружляють голуби. Цих птахів приручив і видресирував місцевий житель Педро Марреро. Голуби допомагають йому забути про стрес від тривалих карантинних обмежень.

[Педро Марреро, голова клубу власників голубів]:
«Ми постійно вдома. Усе закрито. Та ми маємо, куди втекти — це дах. Ми підіймаємося на дах, де в нас є птахи, і добре проводимо час. Нам подобається ловити й дресирувати голубів».

Під час пандемії дедалі більше кубинців заводять голубів. І для багатьох це не просто розвага, а серйозне хобі. Шанувальники цих птахів об’єднуються в клуби.

[Леонісбель Сантана, власник голубів]:
«Мені подобається дивитися, як мої голуби змагаються із сусідськими, намагаючись вибороти перемогу для свого господаря. А якщо вдається зловити голуба — чи самця, чи самку — це найприємніше для власника голубів».

Недавно ухвалений на Кубі закон про захист тварин не забороняє розводити птахів. Головне — дотримуватися гігієнічних, санітарних та соціальних вимог.

[Йосбані де ла Роса, власник голубів]:
«Я просто люблю голубів. Деякі люди ставляться до них інакше. Є такі, хто бачить у них лише можливість заробити. Вони розводять їх для продажу».

На Кубі також регулярно проходять змагання голубів, і вони дедалі популярніші. У кожній провінції країни є клуб чи товариство власників голубів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Кубинці розводять голубів, щоб не почуватися замкненими під час пандеміїЖиття на висохлому озері: дюни наступаютьШтучні льодовики допоможуть запасати водуРибалки пересіли на каное заради рифівВ Іспанії вручили премію «Найпотворніший помідор»Руйнівні пожежі пробивають захисну броню гігантських секвойНімецькі готелі масово втрачають пожильцівЗростає потік мігрантів із Білорусі до ПольщіФейсбук й інстаграм повернулися: що стало причиною відключенняОстанній прихисток африканських лісових слонів