13.12.2021
Телеканал NTD

Кубинці розводять голубів, щоб не почуватися замкненими під час пандемії

Кубинці розводять голубів, щоб не почуватися замкненими під час пандемії

Над будівлею в Гавані кружляють голуби. Цих птахів приручив і видресирував місцевий житель Педро Марреро. Голуби..

Дата завантаження: 2021-06-12

video

Над будівлею в Гавані кружляють голуби. Цих птахів приручив і видресирував місцевий житель Педро Марреро. Голуби допомагають йому забути про стрес від тривалих карантинних обмежень.

[Педро Марреро, голова клубу власників голубів]:
«Ми постійно вдома. Усе закрито. Та ми маємо, куди втекти — це дах. Ми підіймаємося на дах, де в нас є птахи, і добре проводимо час. Нам подобається ловити й дресирувати голубів».

Під час пандемії дедалі більше кубинців заводять голубів. І для багатьох це не просто розвага, а серйозне хобі. Шанувальники цих птахів об’єднуються в клуби.

[Леонісбель Сантана, власник голубів]:
«Мені подобається дивитися, як мої голуби змагаються із сусідськими, намагаючись вибороти перемогу для свого господаря. А якщо вдається зловити голуба — чи самця, чи самку — це найприємніше для власника голубів».

Недавно ухвалений на Кубі закон про захист тварин не забороняє розводити птахів. Головне — дотримуватися гігієнічних, санітарних та соціальних вимог.

[Йосбані де ла Роса, власник голубів]:
«Я просто люблю голубів. Деякі люди ставляться до них інакше. Є такі, хто бачить у них лише можливість заробити. Вони розводять їх для продажу».

На Кубі також регулярно проходять змагання голубів, і вони дедалі популярніші. У кожній провінції країни є клуб чи товариство власників голубів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Кубинці розводять голубів, щоб не почуватися замкненими під час пандеміїООН: мільйонам сирійців загрожує гуманітарна катастрофаСпеціальні черевики для сліпих тестують в АвстріїООН: майже мільйон людей голодує в МозамбікуУ Мексиці школярі повертаються за парти на тлі ослаблення спалаху COVID-19Південнокореєць обіцяє завжди користуватися смартфонами LG, які зникають із ринкуВ Акрополі проклали нові доріжки для людей з інвалідністюПожежники, олімпійці й музиканти: кумедні фотосесії із цикадамиНедосконала сочевиця стає ідеальним борошном для сучасних дієтЯк роботи допомагають дітям-аутистам у Гонконзі розвивати соціальні навички