08.05.2021
Телеканал NTD

Рідкісні лемури оселилися в Честерському зоопарку в Англії

Рідкісні лемури оселилися в Честерському зоопарку в Англії

У Честерському зоопарку у Великій Британії оселилася пара рідкісних мавп виду сифака Кокереля. Ці тварини пересуваються..

Дата завантаження: 2021-12-08

video

У Честерському зоопарку у Великій Британії оселилася пара рідкісних мавп виду сифака Кокереля. Ці тварини пересуваються по землі, стрибаючи боком, через що здається, ніби вони виконують якийсь чудернацький танець.

Мавпи прибули з Центру лемурів Дьюка, який розміщений в американському штаті Північна Кароліна. Це восьмирічні самець і самиця. Їх звуть Елліот та Беатріс.

Сифаки Кокереля в зоопарку Європи з’явилися вперше. Тварини братимуть участь у програмі збереження рідкісних видів. Ці лемури занесено до Червоної книги, бо вони перебувають під загрозою зникнення.

Сифаки Кокереля в природі живуть лише на Мадагаскарі. Назвали їх так на честь французького натураліста Шарля Кокереля. А слово «сифака» схоже на звуки, які видають ці тварини.

Сифаки харчуються рослинною їжею й живуть групами. Вони не займають великих територій і рідко конфліктують з одноплемінниками.
Коротке посилання на цю сторінку:

Рідкісні лемури оселилися в Честерському зоопарку в АнгліїЛеопард і кіт подружилися, упавши в колодязь в ІндіїСкейтборди з вторинної сировини надихають бразильців берегти природуКошлатий десант: собаки-терапевти допомагають лікарям і пацієнтам у ЧиліЧетверо бенгальських тигренят поповнили зоопарк у МексиціПриватний сад і його 300 статуетокБританець побудував найбільшу в країні модель залізниціБоснійський весільний музикант знайшов спосіб, як не втрачати чайовихУ Кенії слоненят-сиріт годують козячим молокомЗабіг галапагоських черепах влаштували в Лондонському зоопарку