12.11.2021
Телеканал NTD

Рідкісні лемури оселилися в Честерському зоопарку в Англії

Рідкісні лемури оселилися в Честерському зоопарку в Англії

У Честерському зоопарку у Великій Британії оселилася пара рідкісних мавп виду сифака Кокереля. Ці тварини пересуваються..

Дата завантаження: 2021-06-12

video

У Честерському зоопарку у Великій Британії оселилася пара рідкісних мавп виду сифака Кокереля. Ці тварини пересуваються по землі, стрибаючи боком, через що здається, ніби вони виконують якийсь чудернацький танець.

Мавпи прибули з Центру лемурів Дьюка, який розміщений в американському штаті Північна Кароліна. Це восьмирічні самець і самиця. Їх звуть Елліот та Беатріс.

Сифаки Кокереля в зоопарку Європи з’явилися вперше. Тварини братимуть участь у програмі збереження рідкісних видів. Ці лемури занесено до Червоної книги, бо вони перебувають під загрозою зникнення.

Сифаки Кокереля в природі живуть лише на Мадагаскарі. Назвали їх так на честь французького натураліста Шарля Кокереля. А слово «сифака» схоже на звуки, які видають ці тварини.

Сифаки харчуються рослинною їжею й живуть групами. Вони не займають великих територій і рідко конфліктують з одноплемінниками.
Коротке посилання на цю сторінку:

Рідкісні лемури оселилися в Честерському зоопарку в АнгліїКубинець 20 років дружить із пеліканамиВулиці Бонна вбралися в рожеві шати з вишневих квітівУкраїнець установив рекорд Гіннеса, жонглюючи гиреюБоснієць відтворює давнє столове наряддяВедмеді бельгійського зоопарку розминають лапи після зимової сплячкиКвітуча сакура ознаменувала початок весни у ВашингтоніТокійців виманює на вулиці квітуча сакураМініпаб на колесах: англійка доставляє напої до дверей клієнтівКвітучі фруктові сади в Іспанії приваблюють туристів