08.06.2021
Телеканал NTD

Слоненя в мюнхенському зоопарку пізнає світ і насолоджується теплою погодою

Слоненя в мюнхенському зоопарку пізнає світ і насолоджується теплою погодою

Слоненя Отто досліджує світ у відкритому вольєрі мюнхенського зоопарку «Геллабрун». Воно народилося 22 березня й уже..

Дата завантаження: 2021-12-08

video

Слоненя Отто досліджує світ у відкритому вольєрі мюнхенського зоопарку «Геллабрун». Воно народилося 22 березня й уже важить 320 кілограмів. Ця весна перша для Отто, тому допитливе слоненя поспішає побувати всюди.

[Даніель Маттерна, працівник зоопарку]:
«Отто має відмінну форму. Він насолоджується погодою, як і ми. Тепер, коли, нарешті, потеплішало, він може довго гуляти просто неба. Це йому подобається набагато більше, ніж сидіти всередині».

Для Отто весь вольєр перетворився на ігровий майданчик. Його цікавить пісок, каміння і трава. Водночас слоненя не відходить далеко від мами.

За словами доглядача, малюк устиг побачити гостей зоопарку ще до нового посилення карантину. Тоді він розіграв перед ними цілу виставу. Коли відвідувачі повернуться, слоненя знову стане маленькою зіркою.

Коли Отто подорослішає, йому, імовірно, доведеться виїхати з «Геллабруну». Але доглядачі надіються, що він ще довго зможе жити із самцем Гаджендрою і покине зоопарк нескоро.
Коротке посилання на цю сторінку:

Слоненя в мюнхенському зоопарку пізнає світ і насолоджується теплою погодоюІндієць побудував для дружини копію Тадж-МахалуПідводної йоги навчають у Сент-Люсії на Карибському моріБоснійський весільний музикант знайшов спосіб, як не втрачати чайовихМільйони метеликів-монархів прикрасили заповідник у МексиціІспанець перетворює пластикові відходи на модні мебліБрати-перукарі вистрижуть шедевр на вашій потилиціБоснієць поставив будинок, який обертається, щоб догодити дружиніУ Кенії слоненят-сиріт годують козячим молокомПоля Умбрії вбралися в червоні й жовтогарячі шати