12.11.2021
Телеканал NTD

Зумба в парку просто неба дарує щастя жителям Нью-Йорка

Зумба в парку просто неба дарує щастя жителям Нью-Йорка

Коло ста осіб безтурботно стрибають і танцюють у парку Нью-Йорка. Тут просто неба проходить заняття із..

Дата завантаження: 2021-06-12

video

Коло ста осіб безтурботно стрибають і танцюють у парку Нью-Йорка. Тут просто неба проходить заняття із зумби.

Інструктор Сол Альберіон, коли почали діяти карантинні заходи, спочатку давала уроки онлайн. Потім зрозуміла, що не може без очних зустрічей. Тож щойно стало можливо виходити в парки, вона одразу ж організувала заняття просто неба.

[Сол Альберіон, інструктор із зумби]:
«Я чую найзворушливіші історії, які лишень можна уявити. До мене ходять люди, що борються з раком, безробітні, ті, хто все втратив під час пандемії і навіть до пандемії. Тому, коли вони вже йдуть додому, то відчувають, що присвятили час собі, що почували щастя та радість, забули про хаос».

Такі тренування багатьом припали до душі. Люди кажуть, що забувають про свої проблеми й просто насолоджуються рухом і природою.

[відвідувачка занять]:
«В ізоляції я не була зовсім сама. Але заняття дали відчуття, що все як і раніше, допомогли подолати непростий час».

[відвідувачка занять]:
«Це чудо. Чекаю цього щотижня. Це поліпшує настрій. Я виходжу на природу. Раніше займалася лише в залі, але тепер не хочу туди повертатися. Мені дуже подобається бути під деревами, просто неба».

Тим часом інструктор каже, що саме час готуватися до періоду після пандемії. У липні в Нью-Йорку планують зняти майже всі карантинні обмеження.

[Сол Альберіон, інструктор із зумби]:
«Після пандемії треба буде просто зібратися, набратися сил, вийти на вулицю і проживати день за днем. Сьогодні буде складно, завтра буде ліпше, а післязавтра — ще ліпше».

Зумба — це танцювальна фітнес-програма на основі популярних латиноамериканських ритмів. Її придумали 20 років тому.
Коротке посилання на цю сторінку:

Зумба в парку просто неба дарує щастя жителям Нью-ЙоркаУ Київському ботанічному саду імені Фоміна цвітуть магноліїДикі кози розгулюють британським містечком: плюси й мінуси такого сусідстваПритулок для ослів: у Мексиці рятують в’ючних тварин від жорстокого поводженняДитинча південного білого носорога народилося в ізраїльському зоопаркуЄгиптянки шиють лежаки для собак і допомагають своїм сім’ям та притулкам для тварин«Дотик любові»: як рукавички з теплою водою допомагають пацієнтам із COVID-19Мініпаб на колесах: англійка доставляє напої до дверей клієнтівКвітучі фруктові сади в Іспанії приваблюють туристівВулиці Бонна вбралися в рожеві шати з вишневих квітів