12.11.2021
Телеканал NTD

8-річна венесуелка мріє брати участь у веломотокросі на Олімпіаді 2032 року

8-річна венесуелка мріє брати участь у веломотокросі на Олімпіаді 2032 року

Восьмирічна венесуелка Каміла мріє не про ляльок, а про олімпійське золото. У три роки дівчинка сіла..

Дата завантаження: 2021-06-12

video

Восьмирічна венесуелка Каміла мріє не про ляльок, а про олімпійське золото. У три роки дівчинка сіла на велосипед і відтоді тренується. Вона вже кілька років бере участь у змаганнях із велосипедного мотокросу у своїй країні.

[Каміла Якіні, велосипедистка]:
«Мотокрос — це чудово. Заняття будь-яким видом спорту, хай це велосипед, чи футбол, вимагає дисципліни й наполегливості. І якщо є завзятість, можна здійснити свої мрії».

Дівчинку надихнула Олімпіада 2016 року. Вона дивилася виступ представниць Венесуели на веломотокросі, і їй сподобався цей вид спорту.

[Маріо Якіні, батько Каміли]:
«Їй було 3 роки, коли вона побачила жінок-олімпійців. Після того як спортсменки фінішували, вона сказала: «Тату, я хочу бути олімпійцем». У мене досі мурашки поза шкірою, ніколи цього не забуду. У три роки діти про таке не думають».

Каміла робить успіхи, і вже має 25 нагород. Наступні одинадцять років вона планує готуватися до Олімпіади 2032 року. А батьки обіцяють підтримувати доньку на цьому шляху.
Коротке посилання на цю сторінку:

8-річна венесуелка мріє брати участь у веломотокросі на Олімпіаді 2032 рокуКвітучі фруктові сади в Іспанії приваблюють туристівУ Київському ботанічному саду імені Фоміна цвітуть магноліїБезстрашне білченя охороняє гроші в магазині свого рятівникаТримач для антиперспіранту: як хлопчик допоміг другові з інвалідністюВедмеді бельгійського зоопарку розминають лапи після зимової сплячкиВеликодня казка біля дому: берлінець прикрасив газон яйцями й кумедними фігурками«Дотик любові»: як рукавички з теплою водою допомагають пацієнтам із COVID-19Рідкісні лемури оселилися в Честерському зоопарку в АнгліїМузика для звірів: тайські школярі виступають у зоопарку