20.08.2022
Телеканал NTD

8-річна венесуелка мріє брати участь у веломотокросі на Олімпіаді 2032 року

8-річна венесуелка мріє брати участь у веломотокросі на Олімпіаді 2032 року

Восьмирічна венесуелка Каміла мріє не про ляльок, а про олімпійське золото. У три роки дівчинка сіла..

Дата завантаження: 2022-08-20

video

Восьмирічна венесуелка Каміла мріє не про ляльок, а про олімпійське золото. У три роки дівчинка сіла на велосипед і відтоді тренується. Вона вже кілька років бере участь у змаганнях із велосипедного мотокросу у своїй країні.

[Каміла Якіні, велосипедистка]:
«Мотокрос — це чудово. Заняття будь-яким видом спорту, хай це велосипед, чи футбол, вимагає дисципліни й наполегливості. І якщо є завзятість, можна здійснити свої мрії».

Дівчинку надихнула Олімпіада 2016 року. Вона дивилася виступ представниць Венесуели на веломотокросі, і їй сподобався цей вид спорту.

[Маріо Якіні, батько Каміли]:
«Їй було 3 роки, коли вона побачила жінок-олімпійців. Після того як спортсменки фінішували, вона сказала: «Тату, я хочу бути олімпійцем». У мене досі мурашки поза шкірою, ніколи цього не забуду. У три роки діти про таке не думають».

Каміла робить успіхи, і вже має 25 нагород. Наступні одинадцять років вона планує готуватися до Олімпіади 2032 року. А батьки обіцяють підтримувати доньку на цьому шляху.
Коротке посилання на цю сторінку:

8-річна венесуелка мріє брати участь у веломотокросі на Олімпіаді 2032 рокуВеличезну колекцію сувенірів, присвячених британським монархам, зібрала австралійкаЗа що собаку з кличкою Сем зробили героєм коміксу в ЧиліДесятки дельфінів зненацька пропливли біля берегів ЧиліКартинами з пелюсток прикрасили цілу вулицю італійського містечкаПряма трансляція з гнізда сипух приваблює глядачів з усього світуУ зоопарку на Кубі несподівано для всіх народився білий носорігМінівентилятори допомагають собакам пережити спеку в ЯпоніїКазковий світ іграшкових поїздів презентували у Флоренції

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: