25.12.2021
Телеканал NTD

Музика для звірів: тайські школярі виступають у зоопарку

Музика для звірів: тайські школярі виступають у зоопарку

Під час пандемії гостей у зоопарку «Кхао-Кхео», що в тайській провінції Чонбурі, небагато. Юна піаністка Сінлада..

Дата завантаження: 2021-06-25

video

Під час пандемії гостей у зоопарку «Кхао-Кхео», що в тайській провінції Чонбурі, небагато. Юна піаністка Сінлада — одна з небагатьох, хто постійно відвідує мешканців зоологічного саду.

Школярка бере із собою синтезатор і грає популярні тайські мелодії лемурам, сурикатам та зебрам.

[Сінлада Супат, школярка]:
«Я граю, щоб заспокоїти тварин і допомогти їм почуватися комфортно. Я також хочу розвіяти їхню самотність».

Непосидючі котячі лемури забираються на інструмент і ненароком натискають клавіші.

[Сінлада Супат, школярка]:
«Мені хочеться, щоб вони були поруч, поки я граю. Я не проти, що вони стрибають по клавіатурі. Це наче вони грають разом зі мною».

Музика подобається й сурикатам. Вона немов їх зачаровує.

[Тавін Раттанавонгсават, директор зоопарку]:
«Коли школярі-волонтери грають на музичних інструментах, ми помічаємо, що тварини на неї реагують. Деяким просто цікаво, а деякі, схоже, насолоджуються музикою».

Зараз у зоопарку обговорюють можливість проводити концерти живої музики щотижня.

[Тавін Раттанавонгсават, директор зоопарку]:
«Туристів поменшало, і тваринам нудно. Вони вже звикли постійно бачити людей і спілкуватися з ними. І раптом усе це зникло».

Для одинадцятирічної Сінлади ці концерти теж важливі. Вони допомагають їй звикнути до аудиторії й побороти страх перед публічними виступами.
Коротке посилання на цю сторінку:

Музика для звірів: тайські школярі виступають у зоопаркуЯк хор допомагає жителям Перта подолати ізоляцію і знайти друзівКубинець 20 років дружить із пеліканамиРибна ферма в Азад Кашмірі прихистила осиротілих гімалайських ведмежатТримач для антиперспіранту: як хлопчик допоміг другові з інвалідністюПекінес Васабі став найкращим собакою Америки у 2021 роціУкраїнець установив рекорд Гіннеса, жонглюючи гирею«Дотик любові»: як рукавички з теплою водою допомагають пацієнтам із COVID-19Дикі кози розгулюють британським містечком: плюси й мінуси такого сусідства«Королева дизайну яєць» сподівається, що таке ремесло об’єднає родини перед Великоднем