04.06.2021
Телеканал NTD

«Дотик любові»: як рукавички з теплою водою допомагають пацієнтам із COVID-19

«Дотик любові»: як рукавички з теплою водою допомагають пацієнтам із COVID-19

Нове застосування латексних рукавичок і теплої води допомагає боротися з ковідом. Незвичайний метод під назвою «дотик..

Дата завантаження: 2021-08-04

video

Нове застосування латексних рукавичок і теплої води допомагає боротися з ковідом. Незвичайний метод під назвою «дотик любові» придумали дві бразильські медсестри в місті Сан-Карлус.

Жінки пишуть добрі побажання на рукавичках, наповнюють їх водою, зв’язують парами й надягають на руки пацієнтам, які перебувають у комі. Це імітує дотик рук живої людини.

[Семей Араужу Кунья, медсестра]:
«Цьому немає пояснення, але стан пацієнтів поліпшується неймовірно швидко».

Винахід корисний ще й тому, що тепла вода зігріває хворим руки, і таким чином поліпшує кровообіг. Це допомагає уникнути хибної реакції приладів: коли руки занадто холодні, обладнання може сигналізувати про низький рівень насиченості крові киснем.

Тепер такий спосіб допомоги пацієнтам із ковідом застосовують у всіх лікарнях Сан-Карлуса.
Коротке посилання на цю сторінку:

«Дотик любові»: як рукавички з теплою водою допомагають пацієнтам із COVID-19Тримач для антиперспіранту: як хлопчик допоміг другові з інвалідністюПанди-близнюки народилися у французькому зоопаркуУкраїнець установив рекорд Гіннеса, жонглюючи гиреюНа будівлі в Токіо оселилася величезна кішкаМузика для звірів: тайські школярі виступають у зоопаркуДитинча південного білого носорога народилося в ізраїльському зоопаркуІспанський винахідник робить 3D-друковані протези й дарує їх інвалідамРятує рибу й черепах: 4-річна дівчинка очищає від сміття бухту Гуанабара«Земля — як одна країна»: француз відвідав усі держави світу