19.06.2021
Телеканал NTD

Пожежники, олімпійці й музиканти: кумедні фотосесії із цикадами

Пожежники, олімпійці й музиканти: кумедні фотосесії із цикадами

Фотограф з американського штату Вірджинія вирішила скористатися унікальною подією — появою з-під землі періодичних цикад. Це..

Дата завантаження: 2021-10-19

video

Фотограф з американського штату Вірджинія вирішила скористатися унікальною подією — появою з-під землі періодичних цикад.

Це ендемічні комахи Північної Америки. Упродовж 17 років вони розвиваються під землею. Потім одночасно вилазять для розмноження.

У цей період у 15 штатах США можна побачити трильйони цих червонооких комах.

Оксана вирішила трохи розважитися. Вона робить мініатюрні декорації. А головними героями в них стають цикади.

[Оксана Вер, фотограф]:
«Я завжди вчу своїх дітей трохи пустувати й поважати природу. Ось як виникла ця ідея. Ми почали з пожежної машинки мого сина. І це був справжній хіт».

Оксана створила вже багато декорацій. Зазвичай обирає для них перших-ліпших комах.

[Оксана Вер, фотограф]:
«Ідеально. Тепер маємо двох майбутніх олімпійців».

Фотограф зробила навіть мініатюрні декорації для Олімпійських ігор. Та доводиться добре постаратися, бо не всі цикади готові покірно позувати.

[Оксана Вер, фотограф]:
«Мені вони здаються дуже гарними. Я, напевно, схожа на божевільну цикаду, коли так кажу».

Цикади нешкідливі. Вони не кусаються, не жалять, не шкодять ні домашнім тваринам, ні рослинам. А, навпаки, самі стають легкою здобиччю для всіляких хижаків: від гризунів до птахів.

Дехто критикує жінку за те, що вона нібито заважає періодичним цикадам виконувати своє призначення — приводити на світ нове потомство.

Але вона лише віджартовується, що її шанобливе ставлення не порівняти з тим, що можуть зробити з цикадами хижаки.
Коротке посилання на цю сторінку:

Пожежники, олімпійці й музиканти: кумедні фотосесії із цикадамиДе вирощують жасмин для знаменитих парфумів «Chanel № 5»Круїзні лайнери перестали заходити до лагуни ВенеціїЯк вівчарки й вівці рятують бандикутів в АвстраліїЗамість корови — коза: чому американські фермери оновлюють свої стадаУ гігантському павільйоні Дубая відкрилася Всесвітня виставка — 2020Не злякати лева: сафарі на безшумних авто організовують у КеніїЕксперт: «ковідний пузир» Олімпійського селища порушено