25.10.2024
Телеканал NTD

Південна Корея і США скасували військові навчання через коронавірус

Південна Корея і США скасували військові навчання через коронавірус

Південна Корея і США відкладуть спільні військові навчання через масштабний спалах коронавірусу COVID-19. У цій азійській..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Південна Корея і США відкладуть спільні військові навчання через масштабний спалах коронавірусу COVID-19. У цій азійській країні щодня з’являються сотні нових хворих, і їх кількість загалом уже перевищує півтори тисячі осіб.

Вірус вразив і південнокорейських та американських солдатів. Тож на військових базах запроваджено суворий карантин.

[Кім Джун Нак, представник комітету начальників штабів]:
«Альянс Республіки Корея і США вирішив відкласти спільні навчання штабів військових підрозділів, які було заплановано на першу половину цього року. Південнокорейський уряд через епідемію COVID-19 підняв рівень загрози до найвищого».

Спалах у Південній Кореї поки вважають наймасштабнішим за межами Китаю. У деяких регіонах запроваджено карантин. У столиці ж поки проводять масштабну дезінфекцію. Наприклад, в автобусних парках і на ринках. Це великий критий ринок у Сеулі. Тут працівники санітарних служб ходять серед порожніх рядів з товарами. Покупців украй мало.

[працівниця санітарної служби]:

«Сьогодні на ринку дуже мало людей, бо всі бояться виходити на вулицю. Справи на базарі йдуть погано. Ми проводимо дезінфекцію, щоб люди не боялися приходити сюди по покупки».

Список країн, де вперше виявили пацієнтів з COVID-19, недавно поповнила Бразилія, Естонія, Данія, Норвегія та Грузія. Тим часом Австралія вже почала готуватися до пандемії.

[Скотт Моррісон, прем’єр-міністр Австралії]:
«Згідно з думками лікарів-експертів, є всі ознаки того, що світ скоро увійде в пандемічну фазу поширення коронавірусу. Тому ми склали й починаємо втілювати в життя екстрений план реагування».

У Японії, де хворих також багато, під загрозою опинилося проведення літньої Олімпіади-2020. Прем’єр-міністр оголосив про скасування найближчими тижнями всіх спортивних та інших масових заходів.

[Сіндзо Абе, прем’єр-міністр Японії]:
«Наступні один-два тижні будуть критично важливими для того, щоб зупинити поширення вірусу. Є великий ризик передання COVID-19 під час національних спортивних і культурних заходів, куди приходить багато людей. З огляду на це, ми розпорядилися скасувати або відкласти такі заходи».

У Європі найбільш масштабний спалах коронавірусу поки відбувається на півночі Італії. Там заразилося вже приблизно 500 осіб. А на Близькому Сході за кількістю хворих лідирує Іран. Проте влада цієї країни надає статистику, яка дуже відрізняється від швидкості поширення COVID-19 в інших країнах. США раніше висловили припущення, що масштаби епідемії приховують.

Така ж ситуація і в самому Китаї, звідки прийшов вірус. Експерти вважають, що компартія значно занижує кількість заражених і померлих, і що епідемія в країні вже вийшла з-під контролю.
Коротке посилання на цю сторінку:

Південна Корея і США скасували військові навчання через коронавірусУ Калькутті відкрилася перша в Індії підводна лінія метроПеребіжчики з КНДР розповіли свої історії на засіданні ООНВибух у ресторані в Китаї: є загиблий та постраждаліПоліція: за протестами студентів у США стоять «зовнішні гравці»Польські та чеські фермери перекрили КПП на кордоні з НімеччиноюВелика Британія наклала санкції на китайських хакерівЕкстремальна спека оголила руїни стародавнього містаНайпотужніший за 25 років землетрус на Тайвані: щонайменше четверо загиблихАфіни накрила пилова буря із Сахари

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: