08.12.2021
Телеканал NTD

Вулиці Бонна вбралися в рожеві шати з вишневих квітів

Вулиці Бонна вбралися в рожеві шати з вишневих квітів

Вулиці старого міста в німецькому Бонні потопають у вишневому квіті. Зазвичай дерева в рожевих шатах приваблюють..

Дата завантаження: 2021-05-07

video

Вулиці старого міста в німецькому Бонні потопають у вишневому квіті. Зазвичай дерева в рожевих шатах приваблюють туристів з усього світу, але зараз ними милуються переважно місцеві мандрівники.

[туристка]:
«Я, проживши в Німеччині 30 років, приїхала сюди вперше. Ми хотіли побувати тут ще торік, але тоді все було закрито, тож ми не змогли. Тому цвітінням милуємося вперше, і воно чудове».

[туристка]:
«Ми прийшли подивитися на вишні й перевірити, чи всі зацвіли. Я приїхала два тижні тому, і минулого тижня вишні ще не були такими гарними. Тож я вирішила помилуватися ними зараз».

Вишневі дерева посадили в Бонні понад 30 років тому. Цього року через раптове похолодання і снігопад цвітіння трохи забарилося.
Коротке посилання на цю сторінку:

Вулиці Бонна вбралися в рожеві шати з вишневих квітівМініпаб на колесах: англійка доставляє напої до дверей клієнтівСлоненя в мюнхенському зоопарку пізнає світ і насолоджується теплою погодоюУ Таїланді собаки з інвалідністю бігають за допомогою колясокВедмеді бельгійського зоопарку розминають лапи після зимової сплячкиСерфінг для тіла й душі: літнім уругвайцям допомагають підтримувати форму і знаходити нових друзівДикі кози розгулюють британським містечком: плюси й мінуси такого сусідства81-річна фітнес-бабуся стала зіркою тіктокуУ Туреччині бабуся зайнялася боксом, щоб нокаутувати хворобу ПаркінсонаНайстаріший британський розвізник газет вирішив поки не виходити на пенсію