13.12.2021
Телеканал NTD

Капелюх Індіани Джонса й окуляри Гаррі Поттера продадуть на аукціоні

Капелюх Індіани Джонса й окуляри Гаррі Поттера продадуть на аукціоні

Капелюх Індіани Джонса й окуляри Гаррі Поттера підуть із молотка в каліфорнійській Санта-Кларіті. Разом із ними..

Дата завантаження: 2021-06-12

video

Капелюх Індіани Джонса й окуляри Гаррі Поттера підуть із молотка в каліфорнійській Санта-Кларіті. Разом із ними на торги виставлять більш як 1200 пам’ятних речей із фільмів та телесеріалів.

Це найбільший аукціон таких речей. Очікують, що колекціонери проявлять неабияку зацікавленість.

[Метт Труекс, працівник магазину ― організатора аукціону]:
«Один із найцікавіших лотів на нашому аукціоні — оригінальний капелюх Індіани Джонса, який Гаррісон Форд носив у другому фільмі «Індіана Джонс і Храм Долі». Його оцінюють у діапазоні від 250 до 300 тисяч доларів».

Учасники торгів зможуть переглядати повний каталог виставлених на аукціон речей на інтернет-платформі. Купувати можна буде онлайн і телефоном.

Серед сотень предметів колекціонери знайдуть пам’ятні речі з таких фільмів, як «Термінатор 2: Судний день», «Бетмен», «Ельф», «Найкращий стрілець», «Маппети» та інших.

Серед найцікавіших лотів — паличка й окуляри Гаррі Поттера, які Деніел Редкліфф носив під час знімання фільму «Гаррі Поттер і Смертельні реліквії».

[Метт Труекс, працівник магазину ― організатора аукціону]:
«Уперше архів Warner Brothers виставив на аукціон паличку й окуляри Гаррі Поттера. Цікаво також те, що виторг від продажу цих двох предметів повністю піде на благодійність. Кожен з них оцінюють приблизно в 30–50 тисяч доларів».

Аукціон триватиме три дні: з 29 червня по 1 липня. Загальну вартість лотів оцінюють більш ніж у шість мільйонів 100 тисяч доларів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Капелюх Індіани Джонса й окуляри Гаррі Поттера продадуть на аукціоніНью-йоркський художник ховає свої мінікартини в місті, щоб хтось їх знайшовНайбільше поле тюльпанів в Азії приваблює туристів до КашміруПерегони з часом: баварцеві двічі на рік доводиться переводити 365 годинниківВиставка у Венеції: чи може архітектура врятувати планетуПольські раритети, присвячені Копернику, показали в ЛондоніПоспостерігати за птахами в Центральному парку: жителі Нью-Йорка запасаються біноклямиБоротьба й кінські перегони: традиційний фестиваль у ПакистаніЧервоні телефонні будки у Великій Британії перетворюють на музеї та бібліотекиУ Лондоні відкрилася виставка, присвячена «Алісі в Країні Чудес»