03.01.2021
Телеканал NTD

4000 марафонців пробігли біля єгипетських пірамід

4000 марафонців пробігли біля єгипетських пірамід

Півмарафон серед єгипетських пірамід влаштували в Гізі. У ньому взяло участь понад 4000 спортсменів із 77..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Півмарафон серед єгипетських пірамід влаштували в Гізі. У ньому взяло участь понад 4000 спортсменів із 77 країн світу.

Організатори назвали захід забігом крізь історію. Дистанцію подолали як професійні спортсмени, так і аматори.

[Мохамед Абдель-Хакім, організатор півмарафону]:
«Цього року в нас 4200 учасників з Єгипту та 77 інших країн. Водночас 500 іноземних гостей приїхали сюди спеціально заради змагання, бо воно проходить поруч з пірамідами. Їх можна відвідати й так, але ми організували тут забіг саме для того, щоб учасники подивилися на піраміди».

У півмарафоні взяв участь і посол Нової Зеландії в Єгипті.

[Грег Льюїс, посол Нової Зеландії в Єгипті]:
«У забігу взяло участь так багато найрізноманітніших людей. Гадаю, тут є туристи, які відвідали країну спеціально заради цього заходу. Я кажу про це так упевнено, бо я біг із прапором Нової Зеландії, і до мене приєдналося багато новозеландців».

У півмарафоні було три дистанції: 6, 10 і 21 кілометр. Водночас біля пірамід організовують і звичайні марафони на 42 кілометри.
Коротке посилання на цю сторінку:

4000 марафонців пробігли біля єгипетських пірамідЯк непримітне містечко допомогло закласти основи сучасної ОлімпіадиРежим надзвичайної ситуації і порожні трибуни: на Іграх-2020 не буде глядачівЇда, сон і тренування: німецька каратистка прагне потрапити на Олімпіаду-2020Іспанець виконав рекордне 30-метрове переднє сальто на змаганнях із фрирайдуУ Швеції німецькі слеклайнери побили світовий рекорд із хайлайнуНімецький чемпіон із веслувального слалому готується до своєї третьої Олімпіади