06.12.2021
Телеканал NTD

Нескінченна відпустка: як бельгійська фірма надихає співробітників

Нескінченна відпустка: як бельгійська фірма надихає співробітників

Співробітникам цієї бельгійської фірми можна більше не перейматися, що їм не вистачить відпустки для відновлення сил..

Дата завантаження: 2021-03-05

video

Співробітникам цієї бельгійської фірми можна більше не перейматися, що їм не вистачить відпустки для відновлення сил і проведення часу із сім’єю. Голова компанії вирішив запровадити нескінченну відпустку. Раніше тут виділяли максимум два тижні оплачуваних вихідних на рік. Тепер відпустку можна брати необмежену кількість разів.

[Гео Янссенс, директор компанії]:
«У наш час люди дедалі частіше вороже ставляться до роботи, уважають, що вона призводить до стресу й занепаду сил. Це сумно, адже на ній люди проводять більшу частину свого життя».

Директор компанії каже, що ефект уже відчувається. По-перше, до відділу кадрів почало надходити більше резюме. По-друге, співробітники стали привітнішими з клієнтами.

[Гео Янссенс, директор компанії]:
«Також я щиро хочу домогтися того, щоб люди на роботі не знесилювалися й не вигоряли. Якщо вони відчувають, що їм потрібно відпочити, вони можуть попросити відпустку, навіть якщо вже використали всі свої дні в році».

Фірма спеціалізується на перекладах. Вона має представництва в усьому світі, у яких загалом працює понад 170 співробітників. З червня правило на необмежену відпустку пошириться на офіси фірми в Азії, Європі та США.

[Вінсент Баєрт, співробітник компанії]:
«Це революційна річ. Ще не знаємо, яким буде результат. Слід подивитися, як це застосують на практиці. Наприклад, коли можна буде брати такі відпустки. Адже ми й так досить зайняті. Та я вже не намагатимуся заощадити відпускні дні до кінця року, як раніше. Зможу брати відпустку, коли буде гарна погода й довгий день».

Звісно, відпустку однаково треба буде затверджувати в керівництва. Спочатку менеджери переконаються, що на роботі є достатньо працівників, які зможуть узяти на себе додаткове навантаження.
Коротке посилання на цю сторінку:

Нескінченна відпустка: як бельгійська фірма надихає співробітниківОнлайн-платформа допомагає ремісникам Індії вижити під час карантинуУ кенійському заповіднику вивели понад 70 рідкісних лісових антилоп бонгоУ Німеччині винесли перший вирок у справі про тортури у в’язницях СиріїУ Мексиці до заповідника повернулися комахи, але відвідувачів майже немаєАукціонна фірма збирає три мільйони на купівлю будинку дитинства ТрампаКараван мігрантів вирушив із Гондурасу в бік кордону СШАВ Австралії дощі допомогли відновитися популяції бджілТюлені повертаються на північне узбережжя ФранціїЄврокомісія схвалила продаж штучних сердець французької фірми Carmat