28.10.2024
Телеканал NTD

Британські батьки дедалі частіше обирають для своїх дітей багаторазові підгузки

Британські батьки дедалі частіше обирають для своїх дітей багаторазові підгузки

Принт у вигляді веселих авокадо чи тропічних квітів. Саме такі на вигляд підгузки, які дедалі частіше..

Дата завантаження: 2024-05-28

video

Принт у вигляді веселих авокадо чи тропічних квітів. Саме такі на вигляд підгузки, які дедалі частіше купують британські батьки. Вони багаторазові.

[Венді Річардс, продавець багаторазових підгузків]:
«Є дуже багато прекрасних принтів. Такі товари почали з’являтися років чотири-п’ять тому. Спочатку були просто білі, чи рожеві та блакитні. Тепер виробники стежать за модою. Зараз дуже актуальні лами, також з’являються принти з авокадо».

Продавець таких підгузків Венді безкоштовно консультує батьків, пояснює всі переваги свого товару. По-перше, він зменшує обсяги сміття, по-друге, візерунки тішать око. А по-третє, багаторазові підгузки дають змогу істотно заощадити.

[Кейт Іп, молода мама]:
«Найскладніше — навчити чоловіка правильно їх прати. Але він старається».

Щодня жителі Великої Британії викидають вісім мільйонів одноразових підгузків. А на одну дитину, до того як вона навчиться ходити на горщик, у середньому йде приблизно 4000 підгузків. Одноразовий підгузок розкладається в природі приблизно 500 років.

[Гай Шаншифф, представник компанії-виробника]:
«Зміни дуже великі, і ставлення до цього теж інше. Тепер можна побачити цілий рух людей, які віддають перевагу багаторазовим товарам».

У британських містах навіть з’явилися своєрідні бібліотеки багаторазових підгузків. Туди можна прийти і спробувати різні розміри й бренди, щоб вибрати найвідповідніший.

Утім, є побоювання, що виробники в майбутньому постараються ще більше здешевити виріб, замінивши якісні тканини й матеріали на дешевші. А такі підгузки мають бути зробленими з дуже якісних і міцних матеріалів, бо їх треба прати й сушити щодня.
Коротке посилання на цю сторінку:

Британські батьки дедалі частіше обирають для своїх дітей багаторазові підгузкиБоснійський хлопчик — єдиний учень у своїй школіВірмени протестують проти передання Азербайджану чотирьох сілУ центрі столиці Ірландії демонтували 200 наметів нелегальних іммігрантівКенійська компанія рятує природу від електронного непотребуВ Уганді фермери переходять на вирощування бамбукаУ Норвегії розводять песців, щоб урятувати їх від вимирання в СкандинавіїЇжу класу люкс хочуть адаптувати для космосуЗруйнований міст у Балтіморі: кадри через 10 днів після аваріїТепловий стрес охоплює дедалі більше територій Європи

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: