16.03.2021
Телеканал NTD

Британські батьки дедалі частіше обирають для своїх дітей багаторазові підгузки

Британські батьки дедалі частіше обирають для своїх дітей багаторазові підгузки

Принт у вигляді веселих авокадо чи тропічних квітів. Саме такі на вигляд підгузки, які дедалі частіше..

Дата завантаження: 2021-05-16

video

Принт у вигляді веселих авокадо чи тропічних квітів. Саме такі на вигляд підгузки, які дедалі частіше купують британські батьки. Вони багаторазові.

[Венді Річардс, продавець багаторазових підгузків]:
«Є дуже багато прекрасних принтів. Такі товари почали з’являтися років чотири-п’ять тому. Спочатку були просто білі, чи рожеві та блакитні. Тепер виробники стежать за модою. Зараз дуже актуальні лами, також з’являються принти з авокадо».

Продавець таких підгузків Венді безкоштовно консультує батьків, пояснює всі переваги свого товару. По-перше, він зменшує обсяги сміття, по-друге, візерунки тішать око. А по-третє, багаторазові підгузки дають змогу істотно заощадити.

[Кейт Іп, молода мама]:
«Найскладніше — навчити чоловіка правильно їх прати. Але він старається».

Щодня жителі Великої Британії викидають вісім мільйонів одноразових підгузків. А на одну дитину, до того як вона навчиться ходити на горщик, у середньому йде приблизно 4000 підгузків. Одноразовий підгузок розкладається в природі приблизно 500 років.

[Гай Шаншифф, представник компанії-виробника]:
«Зміни дуже великі, і ставлення до цього теж інше. Тепер можна побачити цілий рух людей, які віддають перевагу багаторазовим товарам».

У британських містах навіть з’явилися своєрідні бібліотеки багаторазових підгузків. Туди можна прийти і спробувати різні розміри й бренди, щоб вибрати найвідповідніший.

Утім, є побоювання, що виробники в майбутньому постараються ще більше здешевити виріб, замінивши якісні тканини й матеріали на дешевші. А такі підгузки мають бути зробленими з дуже якісних і міцних матеріалів, бо їх треба прати й сушити щодня.
Коротке посилання на цю сторінку:

Британські батьки дедалі частіше обирають для своїх дітей багаторазові підгузкиБізнес на бананових кексах: як американка змінила професіюНа водоочисній станції в Австралії харчові відходи перетворюють на електроенергіюВ Індії 12 днів поспіль виявляють понад 300 тисяч хворих на COVID-19 за добуЄгипет готується відкрити нову столицю країни35 років від дня Чорнобильської катастрофи: потік туристів не зменшуєтьсяБездомним Австралії пропонують переночувати в автобусіПоля нарцисів в Англії в самому розквіті, але збирати їх нікомуСудно з іспанськими коровами після двох місяців вимушеного плавання причалить у Картахені50-річна нігерійська школярка: «Учитися ніколи не пізно»