12.10.2021
Телеканал NTD

Французький піаніст уперше за 7 місяців дав концерт при свічках

Французький піаніст уперше за 7 місяців дав концерт при свічках

Французький піаніст Ерік Артс виконує музику при світлі десятків свічок. Це його перший за сім місяців..

Дата завантаження: 2021-06-12

video

Французький піаніст Ерік Артс виконує музику при світлі десятків свічок. Це його перший за сім місяців концерт. Він проходить у Женеві.

[Ерік Артс, французький піаніст]:
«Після цього першого концерту стільки емоцій: сім місяців я не міг виступати на сцені, тож тепер я повертаюся до життя. Це нова програма, над якою я працював кілька місяців».

Швейцарія у квітні послабила карантинні заходи. Концерти дозволили, але обмежили кількість глядачів.

На цьому заході — щонайбільше 50 гостей. Усі в масках і тримають дистанцію.

[житель Лозанни]:
«Авжеж, так приємно знову відвідати концерт. Атмосфера тут дуже камерна, комфортна».

[жителька Лозанни]:
«Насправді дуже складно обходитися без таких культурних заходів. Але тепер ми поступово на них повертаємося. І розуміємо, що нам пощастило побачити цей виступ».

[житель Лозанни]:
«Востаннє ми були на концерті досить давно. Нам вдалося трохи зануритися в культуру. Це була особлива мить, ностальгічна».

Для цього виступу піаніст вирішив на певний час відкласти звичних Шопена й Бетховена. Він виконав знамениті партії з мультиків аніме, таких як «Покемон».

[Солаль Асеруаль, організатор заходів]:
«Приємно відновити концерти. Майже вісім місяців ми не могли провести такі концерти при свічках, тож це дивовижна подія».

Швейцарія й далі послаблює обмеження на публічні збори. Планують знову відкрити для відвідувачів зали ресторанів. Також незабаром максимальну кількість людей на масових зборах хочуть збільшити з 50 до 100.

А вже з липня в країні дозволять збиратися в групи чисельністю до 3000 осіб. Але буде одна умова: усі присутні муситимуть бути вакцинованими.
Коротке посилання на цю сторінку:

Французький піаніст уперше за 7 місяців дав концерт при свічкахКози й альпаки допомагають британським школярам відновлювати психічне здоров’яЦапи-серфінгісти навчають каліфорнійських дітей не боятися водиІсторія, що занепадає: фото старовинних ліванських особняківНа найвищій вершині Німеччини знову відкрився ресторанШвейцарського сніговика вперше підпалили за межами ЦюрихаУ Брисбені світлофорні шафи перетворюють на твори мистецтваВ Австралії підводне плавання допомагає аутистам позбутися замкнутостіОазис на голові: бельгієць замість маски надіває на себе мінітеплицюЯк працює один з останніх муларо Італії