20.07.2022
Телеканал NTD

Французький військовий комп’ютерник став миловаром і робить мило зі слизом равликів

Французький військовий комп'ютерник став миловаром і робить мило зі слизом равликів

Француз Дам'єн Дероше розводить равликів на фермі в містечку Ваані регіону О-де-Франс. Ці черевоногі молюски потрібні..

Дата завантаження: 2022-08-20

video

Француз Дам’єн Дероше розводить равликів на фермі в містечку Ваані регіону О-де-Франс. Ці черевоногі молюски потрібні йому не для продажу ресторанам, а щоб виробляти мило. Чоловік збирає слиз і додає його до мийного гігієнічного засобу. Каже, що равлики при цьому не страждають.

[Дам’єн Дероше, фермер і миловар]:
«Усе залежить від того, як сильно торкатися. Ось великий равлик, якого я вибрав. Дивіться: я торкаюся до нього тільки пальцем (і з’являється слиз). Немає ніякої жорстокості. Усе дуже просто».

На 15 стограмових шматків мила йде 80 грамів слизу. Щоб стільки добути, потрібно 40 равликів.

Заведено вважати, що косметичні засоби зі слизом черевоногих молюсків корисні для шкіри.

[Дам’єн Дероше, фермер і миловар]:
«Слиз містить такі створені природою речовини, як колаген та еластин. Вони омолоджують. Це дуже цінно. Також слиз має цілющі властивості. Равлик відновлює мушлю за допомогою слизу, і ця речовина швидко загоює ранки також і на шкірі людини».

Дам’єн почав розводити равликів і варити мило торік у грудні. До цього працював комп’ютерним техніком у французьких ВПС. Крім нього мило зі слизом равликів у Франції роблять тільки двоє ремісників.

[Дам’єн Дероше, фермер і миловар]:
«Равлики — досить незвичайні істоти. Вони не дуже добре вивчені, і я хочу дізнатися про них більше. Коли спостерігаю за ними, за їхньою поведінкою, вони здаються мені дуже симпатичними. Вони й справді мені подобаються».

На фермі Дам’єна живе 60 тисяч равликів, і вони постійно розмножуються. Свою продукцію миловар продає у Франції.
Коротке посилання на цю сторінку:

Французький військовий комп’ютерник став миловаром і робить мило зі слизом равликівКахетинський шоті — гордість ГрузіїВикористані маски й експрес-тести загрожують екологіїДвоє людей, які вижили під час Голокосту, знову зустрілися через 80 роківСвітовий чемпіонат собачого серфінгу пройшов у КаліфорніїУгорські фермери продають коней, щоб пережити посухуНайстаріше дерево у світі, імовірно, росте в ЧиліТвіттер намагається змусити Ілона Маска його купитиУ Бразилії влаштовують велосипедні прогулянки для сліпих

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: