19.06.2021
Телеканал NTD

Хоч трубопровід Colonial уже працює, але у Вашингтоні однаково бракує бензину

Хоч трубопровід Colonial уже працює, але у Вашингтоні однаково бракує бензину

У столиці США після кібератаки на найбільшу в країні мережу паливних трубопроводів Colonial досі не вистачає..

Дата завантаження: 2021-10-19

video

У столиці США після кібератаки на найбільшу в країні мережу паливних трубопроводів Colonial досі не вистачає бензину. Роботу системи відновили, і офіційні особи обіцяють, що скоро все нормалізується.

Шестиденна пауза дуже позначилися на постачанні. До того ж люди почали панічно скуповувати пальне, що призвело до гострої його нестачі в багатьох штатах.

Заправки на південному сході США вичерпали запаси, що завдає великого клопоту клієнтам.

[водій]:
«Мені доведеться знову заправитися, перш ніж доберуся до Північної Кароліни. Там велика нестача бензину, тож мені, мабуть, доведеться заправитися дорогою».

Тоді як антиепідемічні обмеження послаблюються й дедалі більше американців вирушає в подорож, ціни на бензин зросли до рекордного за останні роки рівня.

За даними Американської автомобільної асоціації, середня вартість у країні більша ніж 3 долари за літр. Це найвищий рівень із 2014 року.

Оператор Colonial заявляє, що ціни скоро нормалізуються. Але перебої з постачанням поки трапляються.

Тим часом хакерська група DarkSide, яка атакувала трубопровід, оголосила про припинення своєї діяльності. Про це написав Wall Street Journal і New York Times. Водночас група заявила, що зламала системи ще чотирьох компаній, серед яких дочірню фірму Toshiba в Німеччині.

Colonial поки не каже, як зловмисникам удалося здійснити кібератаку, а також не повідомляє, чи заплатила вона хакерам викуп. Однак Bloomberg News оголосило, що оператор передав здирникам майже п’ять мільйонів доларів.

Американські законодавці вже оприлюднили в Конгресі законопроєкт, який захистить трубопроводи та іншу інфраструктуру від кібератак у майбутньому.
Коротке посилання на цю сторінку:

Хоч трубопровід Colonial уже працює, але у Вашингтоні однаково бракує бензинуУ Південній Кореї добова кількість нових хворих на COVID побила рекордСтрілянина в Пермському університеті: 8 убитих, понад 20 пораненихЯкі мігранти балотуються до парламенту НімеччиниТроє загиблих, десятки постраждалих: у Чехії зіткнулися два потягиПівденна Корея і КНДР повернули гарячу лінію зв’язкуІндійські жінки вирощують морські водорості й добре заробляютьУ пожежі в Іспанії загинув один вогнеборецьТисячі гаїтян зібралися під мостом між США й МексикоюСтрибнути на канаті з найвищого скляного мосту світу