22.04.2021
Телеканал NTD

Карачі накрила пилова буря, є загиблі

Карачі накрила пилова буря, є загиблі

На пакистанське місто Карачі після двох днів шаленої спеки налетіла потужна пилова буря. Після неї пішов..

Дата завантаження: 2021-09-22

video

На пакистанське місто Карачі після двох днів шаленої спеки налетіла потужна пилова буря. Після неї пішов дощ. Як повідомляє влада, негоду до південних районів Пакистану приніс циклон «Тауктає».

За даними місцевих ЗМІ, загинуло щонайменше троє людей. Усі нещасні випадки сталися, коли сильний вітер під час пилової бурі обвалив кілька дахів.

Коли пішов дощ, жителі портового міста полегшено видихнули.

[житель Карачі]:
«Люди дуже непокоїлися, бо два дні було вельми спекотно. Зараз іде дощ, і я насолоджуюся ним. Нехай така погода залишиться».

[житель Карачі]:
«Після святкових вихідних відкрилися ринки, і ми, торговці, хвилювалися через спеку. Було справді жарко — до 44 градусів Цельсія. Нестерпно. Люди в Карачі не звикли до такої погоди. Тепер, слава Богу, пішов дощ. Проте в повітрі пил, це непокоїть».

Нагадаємо, у сусідній Індії жертвами циклону «Туактає» стали десятки людей.
Коротке посилання на цю сторінку:

Карачі накрила пилова буря, є загибліЧетверо загиблих: пожежі в Туреччині підбираються до готелів і житлових будинківУ Туреччині люди самі гасять свої будинкиПісля смертоносних вибухів в аеропорту Кабула евакуація триває«Велика двадцятка» допоможе бідним країнам виробляти вакцини«Талібан» сформував новий урядУбито президента Гаїті, кількох нападників застрелилиУ Канаді палає близько 200 лісових пожежІспанія намагається стримати найбільші в цьому році пожежіЧотирьох демократичних активістів арештували в Гонконзі