04.06.2021
Телеканал NTD

Прогрес у торгових переговорах і банкет: Трамп завершив візит до Індії

Прогрес у торгових переговорах і банкет: Трамп завершив візит до Індії

В Індії завершився дводенний візит президента США. Дональд Трамп і його дружина Меланія зійшли на борт..

Дата завантаження: 2021-08-04

video

В Індії завершився дводенний візит президента США. Дональд Трамп і його дружина Меланія зійшли на борт президентського літака й покинули Нью-Делі.

Раніше високі гості відвідали урочистий прийом у палаці Раштрапаті-Бгаван — резиденції голови держави.

За словами Трампа, Індія й США досягли прогресу в роботі над великою торговою угодою, яку, можливо, підпишуть наприкінці року. Також він заявив про укладення договору на постачання Індії вертольотів та іншої військової техніки на суму три мільярди доларів.

Країни домовилися більше співпрацювати в питаннях безпеки на морі та в боротьбі з тероризмом і кіберзлочинністю. Вони також досягли прогресу в переговорах щодо енергетики, технологій та медицини.

[Дональд Трамп, президент США]:
«Під час наших зустрічей з прем’єр-міністром ми домовилися створити робочу групу з протидії контрабанді наркотиків, що допоможе зменшити обсяги виробництва фентанілу та опіоїдів. Ми повинні позбавити наші суспільства цієї смертельної й жахливої отрути. Потрібно перекрити потік цих наркотиків».

Водночас візит президента США проходив на тлі запеклих протестів у Нью-Делі, які пов’язані зі зміною закону про громадянство в Індії. Влада спростила процедуру отримання індійського громадянства для біженців-немусульман з Афганістану, Пакистану та Бангладеш.

Це спричинило обурення індійців, які сповідують іслам. Вони вважають новий закон релігійною дискримінацією. Зрештою в Нью-Делі розгорілися сутички між прихильниками й противниками поправок. Загинуло 13 осіб, зокрема й поліціянт, понад 150 дістали поранення.

Дональд Трамп став четвертим американським президентом поспіль, що відвідав Індію.
Коротке посилання на цю сторінку:

Прогрес у торгових переговорах і банкет: Трамп завершив візит до ІндіїІзраїль і ХАМАС уклали перемир’яПісля виверження вулкана ООН евакуює персонал із конголезького міста ГомаПовені та зсуви на Шрі-Ланці: понад 10 загиблихВиверження може початися будь-якої миті: з Гоми ринув новий потік біженцівІзраїль повідомляє про зниження ефективності вакцини Pfizer/BioNTechІсторичний візит: голова МЗС Ізраїлю вперше офіційно відвідує ОАЕЖорстокий напад бойовиків у Буркіна-Фасо: 160 загиблих, серед них 20 дітейУ Канаді палає близько 200 лісових пожежСотні новозеландців евакуювалися через повені в Кентербері