28.07.2021
Телеканал NTD

Африканка народила дев’ятеро близнюків

Африканка народила дев'ятеро близнюків

Молода жінка з Малі народила відразу дев'ять дітей. На 30-му тижні вагітності їй зробили кесарів розтин..

Дата завантаження: 2021-10-28

video

Молода жінка з Малі народила відразу дев’ять дітей. На 30-му тижні вагітності їй зробили кесарів розтин у лікарні Касабланки в Марокко. Хоча випадок складний і діти недоношені, пологи пройшли добре.

[Юсеф Алауї, лікар]:
«Зараз мати в доброму здоров’ї, їй нічого не загрожує. Усього народилося дев’ятеро недоношених немовлят: п’ять дівчаток і чотири хлопчики. Їхній стан стабільний».

Новонароджені важать від 500 до 1000 грамів. Усіх дітей помістили в інкубатори й під’єднали до апаратів ШВЛ.

Маму немовлят звуть Халіма. Раніше малійські лікарі за допомогою ультразвукової діагностики визначили, що жінка чекає сімох дітей. Їй потрібна була спеціалізована допомога, тому її відправили народжувати до Марокко. Ну а марокканські медики з подивом виявили, що немовлят не сім, а дев’ять.

[Юсеф Алауї, лікар]:
«Уперше в Марокко жінка народила дев’ятеро дітей. Це велика рідкість не тільки для нашої лікарні, а й для всього світу».

Діти проведуть у реанімації два-три місяці.
Коротке посилання на цю сторінку:

Африканка народила дев’ятеро близнюківЄменські діти замість школи йдуть забивати курей і різати прутиЖорсткі затримання учасників протесту проти «антиковідних» заходів у БерлініФейсбук й інстаграм повернулися: що стало причиною відключенняВ Іспанії вручили премію «Найпотворніший помідор»Лише сонце: «економні» будинки з’явилися в Австралії20 тонн мертвої риби прибило до іспанського узбережжяЯк круглі сади допомагають протистояти СахаріСобаки, коти й кури: тимчасовий притулок на острові Пальма рятує тварин