17.07.2021
Телеканал NTD

У Кенії евакуювали жирафів з острова, що повільно йде під воду

У Кенії евакуювали жирафів з острова, що повільно йде під воду

На острові Лонгічаро, який розташований посеред кенійського озера Баринго, завершується рятувальна операція. Оскільки постійно дощить, цей..

Дата завантаження: 2021-05-17

video

На острові Лонгічаро, який розташований посеред кенійського озера Баринго, завершується рятувальна операція. Оскільки постійно дощить, цей клаптик суші повільно йде під воду. Через це під загрозою опинилися його мешканці — жирафи.

Ці тварини теж прибули з великої землі. Їх завезли на острів десять років тому в межах програми розведення. Але тепер жирафів доводиться евакуйовувати.

Останню групу з дев’яти тварин уже доставили на інший берег. Залишилася тільки ця самиця.

[Майк Перкей, рейнджер]:
«Під час сезону дощів на Лонгічаро, де мешкали жирафи, почалася повінь. Рівень води піднявся, через це кількість кормових рослин зменшилася. Ми побачили, що це може призвести до голоду».

Місію з евакуації почали ще торік у грудні. У ній бере участь кенійське управління дикої природи й кілька природоохоронних організацій.

У 2016 році жирафам у міжнародній класифікації надали статус «уразливий вид». У Кенії наразі мешкає коло 800 жирафів Ротшильда. Їм здебільшого загрожує втрата місць проживання, хижаки та браконьєри.

[Майк Паркей, рейнджер]:
«У Кенії залишилося небагато жирафів Ротшильда. Переміщення цих тварин допоможе збільшити популяцію, бо вони матимуть удосталь корму й території».

Місію успішно завершено. Останній евакуйований жираф на спеціально побудованій баржі перебрався до свого нового дому. Природозахисники прогнозують, що за найближчі 2–3 роки чисельність цих тварин зросте.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Кенії евакуювали жирафів з острова, що повільно йде під водуЧерез 10 років після аварії на АЕС у жителів Фукусіми немає надії повернутися додомуВООЗ: ризик поширення вірусу Ебола з Гвінеї до сусідніх країн дуже великийОфіс, підвішений на скелі: шотландець показав значення поняття «віддалена робота»«Кухні-невидимки» — нова концепція в епоху пандеміїУ реанімаціях Бразилії переважно лежать хворі на COVID-19, яким менше ніж 40 роківЖителі Великої Британії несуть квіти до королівських палацівШкільний учитель рік знімав на фотоапарат життя під час локдаунуНью-йоркський притулок Bideawee 118 років піклується про собак і котівРемонт велосипедів допомагає перевиховувати важких підлітків в Австралії