25.12.2021
Телеканал NTD

Ремонт велосипедів допомагає перевиховувати важких підлітків в Австралії

Ремонт велосипедів допомагає перевиховувати важких підлітків в Австралії

Ці зламані велосипеди стали своєрідним методом виховання важких підлітків в австралійському місті Г'юонвілл. У місцевій майстерні..

Дата завантаження: 2021-06-25

video

Ці зламані велосипеди стали своєрідним методом виховання важких підлітків в австралійському місті Г’юонвілл. У місцевій майстерні їх вчать ремонтувати двоколісний транспорт.

[Стів Роуз, поліціянт]:
«У Г’юонвіллі ми часто чуємо, що дітям немає що робити, їм нудно. І, можливо, тому в них виникають проблеми. А ця програма діє в позашкільний час, тому тепер у них є якась мета, є заняття».

Програма для важких підлітків діє вже сім років.

[Ентоні Едлер, координатор програми Risdon Vale]:
«У такому віці з різних причин можуть виникнути труднощі в школі чи сім’ї. Підлітки стикаються з додатковими перешкодами у своєму житті, тому ми підтримуємо їх і використовуємо для цього велосипеди».

Відремонтовані велосипеди продають, і підлітки за свою працю отримують гроші.

[Нельсон Блітман, школяр]:
«У школі нічого не заробиш. Там просто ставлять хороші оцінки. А тут ми працюємо і щось отримуємо. Це значно приємніше».

Та головне, школярі тут здобувають упевненість у собі, уміння працювати та інші корисні навички.

[Мейсон Берр, школяр]:
«Тепер я легше справляюся з проблемами й ліпше контролюю ситуацію».

Цю програму спочатку розпочали в Гобарті, що за 40 кілометрів від Г’юонвілла. Оскільки проєкт успішний, його планують розширювати.
Коротке посилання на цю сторінку:

Ремонт велосипедів допомагає перевиховувати важких підлітків в АвстраліїСенегальці роблять цеглу із землі, щоби зводити прохолодні будинкиБездомним Австралії пропонують переночувати в автобусіВеликий парад на Мангеттені: 13 травня святкують Міжнародний день Фалунь ДафаЯк роботи допомагають дітям-аутистам у Гонконзі розвивати соціальні навичкиВ Аргентині вилікували й повернули в океан 12 пінгвінів магеланськихХоч трубопровід Colonial уже працює, але у Вашингтоні однаково бракує бензинуКількість безробітних у 2021 році може зрости до 220 мільйонівСпеціальні черевики для сліпих тестують в АвстріїСевілья відроджує традицію дарувати британській королеві апельсини на мармелад