12.11.2021
Телеканал NTD

Недосконала сочевиця стає ідеальним борошном для сучасних дієт

Недосконала сочевиця стає ідеальним борошном для сучасних дієт

Власники цієї ферми, що в місті Піннару в Австралії, перетворила проблему на бізнес-можливість. Червону сочевицю, яку..

Дата завантаження: 2021-06-12

video

Власники цієї ферми, що в місті Піннару в Австралії, перетворила проблему на бізнес-можливість. Червону сочевицю, яку вони вирощують, не беруть на експорт, якщо зерна потріскані й знебарвлені.

[Філліпа Лосон, фермер]:
«Коли сочевиця потрапляє до сховища, якщо вона не відповідає певним візуальним критеріям, її цінність значно знижується, навіть якщо в ній дуже багато білка й клітковини і з нею все гаразд».

Останніми роками експорт сочевиці постраждав через підвищення мит. І сім’ї Лосон довелося шукати вихід. Вона вирішила перемелювати сочевицю на безглютенове борошно.

[Філліпа Лосон, фермер]:
«Ми стали тестувати його на наших дітях: пекти з нього, додавати до страв і робити підливи. Тепер ми часто з ним готуємо».

Почали використовувати сочевичне борошно й місцеві пекарні. Але довелося трохи попрацювати, щоб адаптувати рецепт.

[Денніс Гніел, пекар]:
«Ми додавали занадто багато води. Та щойно скорегували кількість, стало нормально».

Хліб і випічка із сочевичного борошна вже популярні.

[Браян Клеман, продавець червоної сочевиці]:
«Популярність безглютенових продуктів зростає, мабуть, найшвидше. За ними — майбутнє».

Недосконала сочевиця стає ідеальним борошном для сучасних дієт.
Коротке посилання на цю сторінку:

Недосконала сочевиця стає ідеальним борошном для сучасних дієтНью-йоркський притулок Bideawee 118 років піклується про собак і котівЕксклюзивний магазин Гаррі Поттера відкривається в Нью-ЙоркуЕксполіціянта Дерека Шовіна визнали винним у смерті Джорджа ФлойдаРуандійські майстри перетворюють старі покришки на крісла, столи та взуттяХоч трубопровід Colonial уже працює, але у Вашингтоні однаково бракує бензинуПонад 300 тис. померлих: Бразилія перетворюється на світовій епіцентр пандеміїБолівійська служба доставляння обслуговує замовників, не шкодячи природіЄС дав Кіпру виняткове право виробляти й продавати сир халумі15 років протесту: у центрі Києва — акція за права людини